Ново
Тело Бонбони Жени 14г Челик Биопласт Сино Бел Сјај Мрена Јазик Прстен Сет Тело Пирсинг Накит

Тело Бонбони Жени 14г Челик Биопласт Сино Бел Сјај Мрена Јазик Прстен Сет Тело Пирсинг Накит

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 271.84

Тело Бонбони Жени 14g Челик биопласт 4 Pc Сино Бело Сјајот Мрена Јазик Прстен Во Собата Тело Пирсинг Накит. Бидете убави во сино со овие прстени за пробивање јазик со 14 мерачи! Две се направени со 5/8" сина флексибилна Биопласт директно мрена. Едната се одликува со сина топка од 5 мм завршува со марбелизиран изглед, додека другата има чиста сина половина топка завршува за понизок профил. Третиот е направен со 5/8" јасно флексибилни Биопласт директно мрена. Се одликува со 5мм јасни краеви на топката со сјај поставен внатре. Четвртиот е направен со 5/8" трајни 316л нерѓосувачки челик директно мрена со 5мм топката завршува. Тие имаат сино-бел марбелизиран изглед. Овие блуз сигурно ќе ве насмеат! Продадени како сет од четири. Спецификации : 14 Мерач (1,6 мм), 5/8" (16мм), 316л Права Мрена Од Нерѓосувачки Челик, Флексибилни Биопластични Прави Мрени, 5мм Топчести Краеви, Продадени Како Комплет прстени со мрена со големина од 4 мерачи 14 мерач; 1,6 милиметри. Пирсинг на јазикот од 5/8 инчи; должина на мрена од 16 милиметри. Накит за јазик изработен со биопласт И издржливи челични прави мрени ОД 316 ЛИТРИ. Продаден како комплет од 4 накит за пробивање јазик со различни краеви на сина топка. Директно пирсинг на мрена за пирсинг на јазикот.

Главните својства

Избор на купувачот

Овие водоотпорни пвц чизми за дожд можат да ги одржат вашите стапала суви и топли во дождливи денови или

Големина Табела : Големина : XL Биста : 108cm / 42.52" ракав : 19cm / 7.48" Рамо : 40cm / 15.75" Должина : 75cm / 29.53" Големина : XXL Б�

Каролини Богатства BB2921 JMAT Ирски Волчјак Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде М

ОПИС : 3 парчиња / сет Прекрасен Зајак Автомобил Парфем Мирис Освежувачи На Воздух Излез Пропустлив Парф�

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Рајан Фаулер претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 20х20 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно Подма

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Чистота на благородни Метали : 10кфиниш : Полиранширина на Лента : 8 mm Size (Минимум) : 12,5 Големина (Максимум) :

Детали за големината : можете исто Така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и т

Татко ти ти значи многу Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот Не само што ги прави �

Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја го�

3д Унисекс Дуксери : шарените дуксери напредна технологија ЗА 3д печатење, го прават дуксерот со качулка

Печатењето Тампа користи тежок премиум 13 мл внатрешен / надворешен винил банер материјал Сите банери се

Одење Голф со Мојот Афиондеца голф Бебе Лигавче, одлично за славење на игра на голф со Дедо Нашата Бебеш�

Осигурајте се дека ова се вклопува со внесување на бројот на вашиот модел.Заменува : АП3094520, 285748ВП, 2921, 33470

Оваа примамлива Оригинална Ѕвезда К Форма на Срце 6мм Симулираше Розов Турмалински Бајпас Прстен, доста

Убава Божиќна Колекција Облека За Чорапи За Деца е најдобриот избор за Вашиот Божиќен Подарок! Оваа Грд�

89 Yt Bust : t32 Мтбуст : т104пресврт : т70 Lt Bust : t109пресврт : t75 Женска Големина(См) 1Јака За Кучиња 2 XLt Bust : t130пресврт

Импресионирајте ја невестата со овој зачудувачки миабела црнобел дијамантски кросовер прстен, изработ

Jumbo Pl"x 40" x 9,5 "(површина за спиење : приближно 41" x 34 ") Мал 20 "x 15" x 5,5 "(површина за спиење : приближно 15" x 12,5 ")...

Приказните Се добри за некои работи, но кога станува збор за вистинскиот шеф, се работи за тебе, Мамо...

Побарајте паметен начин за далечинско отворање и затворање на портата? Отворачот на вратата на вратата

Временски Капак ПриклучокКомпатибилен со 20012006 BMW 330 Ci Note : Ванос Домување Слепи Приклучок Компатибилен с

Овој Кадифен Мини Украс е со забавна големина и без разлика дали ги украсувате салите, украсувате дрво и

Мојот Втор Божиќен Дедо мраз Со Бонбони Трска Бебешка Маица, совршена за втората Божиќна сезона на внук�

65 "Колк : 116см / 45.Пол : Жени ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избе�

Носењето На Оваа Облека ќе ја истакне вашата добра фигура и ќе добие многу пофалби ✈ ✈Машки стебла за п�

Scroll