Ново
Филтер за воздух на природен воздух, 10 20 1

Филтер за воздух на природен воздух, 10 20 1

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 669.28

Природниот филтер за воздухот на Naturalier Merv 13 е еден од најдобрите за отстранување на загадувачи во филтрите за воздух за малопродажба на мало. Националниот водич за корисникот за филтрирање на воздухот покажува дека филтрите на MERV 13 се соодветна апликација во општата хирургија, болниците и здравствените установи. Сега можете да го имате овој вид квалитетен филтер за воздух во вашиот дом. Овој филтер за воздух ќе помогне во фаќање на следниве загадувања на домаќинствата; Полен, прашина/линт, остатоци од грини од прашина, миленичиња првут, мувла, бактерии, вируси носачи, чад, смог, олово прашина, мироскопски алергени и чад од масло. Овој филтер за воздух е електростратично наполнет и нуди рамка отпорна на влага. Naturalaire Merv 13 Air Filter, 10 "x 20" x 1 ", 1-Pack : MERV 13 Total Control Air Filter е еден од најдобрите за отстранување на загадувачи во филтри за воздух за малопродажба. Соодветна примена во општа хирургија, болници и здравствени установи Ќе помогне во фаќање на следниве загадувачи на домаќинството; полен, прашина/линт, остатоци од грини од прашина, миленичиња првут, мувла, бактерии, вирусни носачи, чад, смог, олово прашина, мироскопски алергени и чад од нафта. Електростратично наполнет и нуди отпорна на влага отпорна рамка. трае до 90 дена. Модел# 95003.011020.

Главните својства

Избор на купувачот

Загрејте го вашиот простор во стил со грејачот за осцилирање на кран Користете го за да го задржите студ

Излезете во доверба со лесни дела "Бентли" Одликувајќи се со надворешна плоча отпорна на лизгање / масло,

Наменето за удобност и погодност на родителите, нашиот помошник за бања за бања ги штити лактите и колен

Добијте скок на денот со Мини и Мики! Симпатична комплет Romper и Tee е лесна облека со една и направена која �

Шорцевите за брзо сушење од Georgeорџ се совршен избор за плажа, базен или двор Приближно Мерења на модели :

2тонските мешавини на зглобовите Луис Лејс и глуждот се светли и забавни забави за забави што ги воодуше

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Линколн МКЗ 2014 : Дизајнира�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, ме

Совршен рачно изработен ѓердан со долга линија што може да се носи на различни начини...

Проверете ја оваа сезона на тренд салон за околу куќата или надвор од вратата! Мекиот џемпер на тајното �

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите faux дрво корбели Во споредба со вистинското дрв

Нашата нараквица на Алабама Кримсон плима Медисон е совршена комбинација на нежен накит со смело лого! �

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Љубовта е во воздухот! Таа ќе се забавува со начинот на кој се слави графичкиот графички мета и хеланки н

Направено за удобност на работното место Пространа по дизајн како што е оригиналниот класичен затнувањ

Погоди ги улиците со доверба во овој тренер за чевли што има слабиот вклопување со доволно простор за дв

На тренд со вистинска количина на пламен, овие тенок фармерки за породилно одблесоци од Аливија Форд се

Класичен стил времиња две со половите кошули на Wonder Nation Овие удобни Полови се одобрени од училишната ун�

Прашината розова газа со врзани врски и валани нозе има стилско гроздобер чувство што е совршено за пла�

Мулето со потпетица од кармела од лесна улица е дизајниран со супер мек еден опседен дел од горниот дел �

Лизгајте се во сложениот свеж горен дизајн и украс на Синтија по лесна улица и ќе ги сретнете удобноста �

Чувајте ја вашата кожа да изгледа зрачна со еднаква убавина за чистење на максимална јачина Нашите влош

Класичен екипаж добива плашливо ажурирање со џемперот за графичко руно на овој јуниор Кул графички печ�

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски цв

Scroll