Ново
Финелиљубовни Жени Свечени Фустани Фустан До Колена В-Врат Печатени Мини Сини Без Ракави Л

Финелиљубовни Жени Свечени Фустани Фустан До Колена В-Врат Печатени Мини Сини Без Ракави Л

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Погоден за сите Сезони. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Големина.22" Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.16 "Должина : 94см/37. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Материјал : Полиестер.01" Големина : LSize.Карактеристики : Секојдневен Фустан, Без Ракави ,Тркалезен Врат,Шуплив ,Печатен,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн, Летен И Пролетен Фустан.88 "Должина : 98cm/38. Пинк Коктел Фустан Подуени Ракави Матурски Жени Свечени Фустани Црни Сандали За Сиво Сино Сатен Плус Големина Бело Пролетно Лето Принцеза Праска Доење Надвор Од Рамото Зелено Сонце Тинејџери Секвенца Забава Ноќ 50 Ти Жолта Активна Долга Макси Аква Чипка Породилно Виолетова Секси Роденденски Ремени Комбинезон Облечен Сите Облечени Возбудувања Чипс Неонски Еден Црвен Под 20 Долари Јоргована Возбудлива Панталони Чевли Облека Торба сарафани И Цветни Високи Ниски Мама Ме Потсмеваат На Вратот Комоди Шарени Тексас Кошула Елегантни Девојки Бременост Фотосесија Невестински Туш Невеста Обична Ѕвезда 2023 Женска Велигденска Црква Кралска 1960 кратка Миди Широка Капка Половината Бохо Со Ракави Ангажман Златна Деверуша Гроздобер Лизгање Свила Женски Свадба Гостин Фуксија Портокалова Весник Завиткајте Маслиново Испакнатина Пријателска Пеперутка 7 Крстарење иридентен Пастелен Појас Удобна Молитва Муслиманска Регенција Видете Низ Потпетици Комбинезони Џемпер Сала За Танцување Вкрстена Салата Плетена Первинкл Сооритет 2 Парчиња Облека Елопемент Дици бебе девојка ситна Плажа Жена Со Облини Свадба+Фустани Ками Танц Абаја Дубаи Колено Должина Ремен За Врзување Дипломски Колеџ Маица Нане Т Боја 1930 Тите 7/8日 Специјална Пригода На Алин Боемски Девојки пресече Бургундија Бодикон Мини Чај Мајка На Постелнина 1804 Погребни Хеланки Ка Опремени Убава Градина Fall.Стил : Моден И секојдневен Печатен Фустан, Удобен Одмор, Совршен за опуштање наоколу или активности на отворено. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој фустан има мала еластичност да ви одговара добро и е удобно Повод : Коктел, свадба, собирање викенд,

Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски

Жените Лето Повик Еднобојна V Вратот Возбуда Краток Ракав Копчето Надолу Линија Мини Фустан Материјал :

Грешка : #value! 【Ткаенина】 Ткаенината е многу мека, истегната и лесна, супер удобна против вашата кожа 【н

Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет Ткаен�

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Половината : 94cm / 37.01" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 58cm / 22.83" Должина : 88cm / 34.65" Големина : М

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Фустани За Жени 2023 Летни Фустани Без Ракави Надвор Од Рамото Фустани Со Оглавник Облечени Секојдневни Т

Обичен V врат за печатење на цветниот одмор Бохо, облекувања на плажа : фустани за жени и покажете го женс

Оваа предсопственост ставка е како нова и во одлична состојба Како Ново Големина С Мини...

Стилски Женски Летен Секси Секојдневен Ракав Со Ѕвонче Цврсти И Печатени Фустаникарактеристики : израб

Женска Летна Мода Секси Џеб Шарени Печатење Торба Колк Без Ракави Фустан Ве молиме, Не Само Упатете Го В�

Минималистички стил со максимална привлечност За fallуби се во фустанот за џемпери без ракави на слободн�

Големина : S Биста : 82cm / 32.28" Половината : 68cm / 26.77" Ракав : 60cm / 23.62" Должина : 77cm / 30.31" Колк : 90cm / 35.43" Големина : М

Мода Женски Плус Големина Вештачка Обвивка V Вратот 3 / 4 Ракав Вклопуваат И Одблесокот Свадба Гостин Пов�

Scroll