Ново
Француски Комплет За Акрилни Нокти Комплетен Сет, Притиснете На Ноктите, Лажни Нокти

Француски Комплет За Акрилни Нокти Комплетен Сет, Притиснете На Ноктите, Лажни Нокти

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 183.52

Овој бакнеж француски Акрилен Комплет доаѓа со се што ви треба за да го прилагодите вашиот изглед. Содржи подобрен прав со формула без меурчиња што нема да го зароби воздухот за да испорача беспрекорна завршница. Овој акрилен комплет ЗА БАКНЕЖ АК104 вклучува 20 природни нокти, 20 бели врвови, акрилна течност и лепак за нокти со максимална брзина. Доаѓа и со четка за вајање, датотека за нокти и стап за маникир за да ви помогне да создадете убави нокти дома. Упатствата го олеснуваат нанесувањето на ноктите. Извонредната формула за лепило ги одржува ноктите на место безбедно. Се суши за неколку секунди за поврзување и поправка на подобрувања на ноктите, совети, обвивки и природни нокти. нокти. акрилик.

Главните својства

Избор на купувачот

Шминкајте ги ноктите, притоа дозволувајќи им да дишат природно Мавала Мини Боја Крем за Боја на Нокти 5м�

УЖИВАЈТЕ ВО ЗАБАВАТА ЗА ПРОМЕНА на БОЈАТА : Почувствувајте ја четирикратната промена на температурата �

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на квалитет : Како што се прикажува сликата : 4mmquantity : 100 / 1 bagweight �

Опис : Погоден за професионална употреба или дома use.It лесно се ракува и работи.Можете да го изберете как�

краток опис не е достапен Материјал : лак формулиран со суровини кои обезбедуваат долготрајна и светла �

Користете еден тампон за еднократна употреба за да обезбедите соодветни санитарни услови 1,5 "и 1" е соврш

Датотеки за нокти, Абразивна Хартија Професионална Цврстина Лесни Датотеки За Тампон За Нокти За Салон

Палетите Со Сјај Ултра Сјај се лесни за нанесување ленти за нокти кои даваат брзи, долготрајни резултат�

Опис Овој стил професионална датотека за нокти е добро изработена од материјал од нерѓосувачки челик п�

Големина : 3,7 см х 5,8 см ( )Класификација : ножици за Нокти, Секач, Ножици Карактеристика : Мултифункционалн

Спецификации : Оваа четка за уметничко пенкало е изработена од високо квалитетен материјал од најлонск�

Големина : 3,7 см х 5,8 см ( )Класификација : ножици за Нокти, Секач, Ножици Карактеристика : Мултифункционалн

Оваа линија на геллак Харујама е исклучително квалитетна Боите се уникатни и убави.Боја : виолетова син�

Описи : Нашите 3д кристали за уметност за нокти се достапни во различни жешки стилови за да одговараат н�

Scroll