Ново
Франхајс Жени Со Цврста Боја Фустан со Крпа, Тркалезна Јака Без Ракави Едноделна, С Л

Франхајс Жени Со Цврста Боја Фустан со Крпа, Тркалезна Јака Без Ракави Едноделна, С Л

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 287.68

Шема : Цврста боја. Пол : Женски. Должина На Фустанот : Кратка. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Големина(см)ttttttttttttt Length : t80t Bust : t70-84пресврт : t68-82t Hip : t80-100. Боја на големина : S/ M/ L, три големини се достапни за вас, лесно се прилагодуваат на која било фигура, ве молиме проверете ги деталите за нашите производи во спецификациите; боја : бела/ црна/ сина/ розова/ кајсија/ зелена/ сива/ црвена/ кафеава/ жолта. L t Length : t32. Материјал : Изработен од висококвалитетна памучна ткаенина, мека и пријателска за кожата, отпорна на абење и еластична, дише и апсорбира пот, лесна за перење и брзо сушење, удобна за носење. 1 х Фустан. L t Length : t82t Bust : t78-92пресврт : t76-90t Hip : t88-108. Стил : Секојдневен/ Модерен/ Секси. Ветување : . Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Широка Употреба : Многу модерен и стилски со сандали, кожени чевли, високи потпетици, кардиган, јакна, шал, шапка, ѓердан, чанти, торби со едно рамо и така натаму. 28 t Bust : t30. Должина На Ракавот : Без Ракави. Прилики : Идеален И За внатрешни и за надворешни настани, совршен за домашна облека, забава, одмор, одмор, патување, крајбрежје, плажа, ноќен клуб, бар, шопинг и секојдневен живот итн. Сезона : Пролет / Лето.Уникатен Стил, Префинет привлечен, Модерен и Шармантен . Спецификации : . М t Length : t81t Bust : t74-88пресврт : t72-86t Hip : t84-104.

Главните својства

Избор на купувачот

Трендвибе365 Женски Цветни Печати Издувани Ракави Кимоно Кардиган 3 / 4 Ракав Плажа Покријте Лабава Мала Т

Големина : Половината Со Една Големина : 62110см / 24.41"43.31" Колк : 120см / 47.24" Должина : 92см / 36.22 " Жени Со Висок Ст�

Спецификации На Производот : Име : елка нож и вилушка во собата Материјал : Неткаен материјал...

Жените Врвови Краток Ракав VВратот Врвови Работна Униформа Денот На Вљубените Печатење Со Џеб Блуза Кар

Бебе Девојки Момчиња Патент Надолу Комбинезони со Ракавици, Зимски Ромпер Комбинезон Ромпер Облека...

BB5 Z7803137AB, Заштита Шофершајбната Столб Трим Abs Едноставна Инсталација Сјај Црна За Автомобил Лево Специф�

Lilgiuy Жена Градници Со Низа Брзо Сува Шок Отпорен Трчање Фитнес Долна Облека Со Големи Димензии,Сива,L Рес

Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 60см / 23.62" Ракав : 45см / 17.72" Должина : 68см / 26.77"Големина : М Биста : 116см / 45.67

Овој вид ушни влошки се замена за УРЕДУВАЧОТ H800, YH100, ATHWS70;ATHWS99;ATHWS77 ;MDRV55 Карактеристики : Дизајнот во стило

Опис оваа дрвена играчка е изработена од материјал од висока класа, кој е издржлив за трајна употреба...

Опис : Висококвалитетна површина од Алуминиум и ЦПУ завршена висококвалитетна Анодизирана Обвивка Од Ц

Спецификации : Изработен од висококвалитетно железо, овој симбол на буквата на вратата е издржлив за уп�

Опис : Категорија На Производи : Конверзија На Горилникот Долгите лименки бутан гас, поради неговата по�

Без разлика дали сте професионален уметник или исто како да играте наоколу со уметност и занаети, имаме

Совети : Табелата Со Генерички Големини Не Е Нашата Големина Карактеристики : женски в врвови на вратот �

Scroll