Ново
Отворено Кампување Режач Конверзија Главата Долг Рамен Резервоар Гас Шише Круг Конвертор Шпорет На Гас Конектор Адаптер

Отворено Кампување Режач Конверзија Главата Долг Рамен Резервоар Гас Шише Круг Конвертор Шпорет На Гас Конектор Адаптер

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 655.84

Опис : . Категорија На Производи : Конверзија На Горилникот. Долгите лименки бутан гас, поради неговата поевтина цена и подобар носивост, станаа главно гориво за многу кампери. Но, општата глава на надворешната печка со сопствен конектор не може да одговара на главата на долгиот резервоар и не може да се поврзе. Оваа глава за конверзија е специјално дизајнирана за оваа намена. Со оваа глава за конверзија, и долгиот резервоар и рамниот резервоар може да се користат нормално. Каполид сплит печка главата адаптер на печката главата на рамен резервоар за воздух плус долг резервоар за воздух може да се користи. Големина : 38 * 28мм. Тежина : 70гр. Материјал : најлонски материјал отпорен на висока температура + бакар + легура на алуминиум. Употреба : конвертирај директно резервоарот гас, стабилен квалитет. Карактеристики : со функција за автоматско затворање, тој е поврзан со шишето со гас на долгиот резервоар и нема да истекува без поврзување на главата на печката. Пакување листа : . 1 Х Конверзија Режач. Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Конекторот за шпорет се користи за поврзување на стандарден шпорет со рамен резервоар и долг резервоар, така што за да се намалат трошоците. Со функцијата за автоматско затворање, кога е поврзана со шишето со гас со долг резервоар, нема да истекува иако шпоретот не е поврзан. Одличен додаток за горилник за кампување на отворено, режач за пикник итн. Мала тежина, лесна за носење. Ве молиме контактирајте не прво кога имате било каков проблем, ние ќе ви ја дадеме најдобрата услуга и ќе го решиме проблемот ШТО Е МОЖНО ПОБРЗО. Ви благодарам многу.

Главните својства

Избор на купувачот

Lilgiuy Жена Градници Со Низа Брзо Сува Шок Отпорен Трчање Фитнес Долна Облека Со Големи Димензии,Сива,L Рес

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 715 Дена За Да Го Добиете Пакетот Големина : С Бист�

Женски Секси Едноделен Мрежест Суспендер Чорапи За Цело Тело Мрежести Чорапи Еротска Шуплива Долна Обл

67" Врвови Должина : 65см / 25.09" Жени 2 Парчиња Облека Дозвола Женско Дводелно Цврсто Памучно Ленено Кратко Р

BB5 Z7803137AB, Заштита Шофершајбната Столб Трим Abs Едноставна Инсталација Сјај Црна За Автомобил Лево Специф�

Семејство Појавување Божиќ Пижами Постави Мажи Жени Бебе Деца Миленичиња Облека За Спиење Ноќна Облека

Пол : жени Прилики : секојдневно, секојдневно Стил : секојдневен Должина на ракавот : долг ракав Одговара

Жени Есенски Зимски Велур Етнички Ресни Без Ракави Елек Со Реси Cardigan Features : 1.It изработен е од висококвал�

Панталони;Женски Панталони На Продажба;Женски Панталони Преку Ноќ;Женски Панталони Отворено Дно;Женск�

Шема : Цврста боја Пол : Женски Должина На Фустанот : Кратка Ако производот има какви било проблеми со ква

Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 60см / 23.62" Ракав : 45см / 17.72" Должина : 68см / 26.77"Големина : М Биста : 116см / 45.67

Опис : Висококвалитетна површина од Алуминиум и ЦПУ завршена висококвалитетна Анодизирана Обвивка Од Ц

Жените Врвови Краток Ракав VВратот Врвови Работна Униформа Денот На Вљубените Печатење Со Џеб Блуза Кар

Спецификации : Изработен од висококвалитетно железо, овој симбол на буквата на вратата е издржлив за уп�

Бебе Девојки Момчиња Патент Надолу Комбинезони со Ракавици, Зимски Ромпер Комбинезон Ромпер Облека Сим

Женски Плус Преголеми Дуксери од Руно Со Долги Ракави Пријатно парче руно во лабав, долг дизајн за задол

Карактеристики : зголемувач / редуктор од нерѓосувачки челик за врски за поставата на оџакот.Редуктор Н�

Големина : Половината Со Една Големина : 62110см / 24.41"43.31" Колк : 120см / 47.24" Должина : 92см / 36.22 " Жени Со Висок Ст�

TRW 3 / 36 Гаранција Контрола Рака, w / Чаури TRW 3 / 36 Гаранција Контрола Рака, w / Чаури Одговара Изберете : 20082013 M

Scroll