Ново
Тронма П Експерт Шок Монтирање со 5 8 Адаптер

Тронма П Експерт Шок Монтирање со 5 8 Адаптер

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 399.84

Тронмакс П2 Експерт Шок Монтирање со 5/8 "Адаптер Експерт Шок Монтирање со 5/8" Адаптер. Целосно метално цврсто тело. Прилагодено дизајниран шок монтирање За Tronmax и повеќето USB и XLR микрофони. Го изолира микрофонот од бучава, шок и вибрации. Нов подобрен дизајн на шарки што се заклучува на место. Работи и СО сад и СО еу микрофон бум рака.

Главните својства

Избор на купувачот

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака Карактеристики : 1.It изработен е од матер�

Опис : Висококвалитетна површина од Алуминиум и ЦПУ завршена висококвалитетна Анодизирана Обвивка Од Ц

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 715 Дена За Да Го Добиете Пакетот...

73"Sleeve : 63cm / 24 Кардиган За Жени Погоден За Плажа, Одмор, Училиште, Пешачење, Искачување На Планина, Авантур�

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Рамо : 37см / 14.57" Ракав : 24см / 9.45" Врвови Должина : 45см / 17.72" Половината : 64см / 25.20"

Акварел Зајачиња Цветни Велигден Пролет Ткаенина Печатени Од Лажица Бти Органски Памук Плете Масти Че�

Овие машки шорцеви се изработени од висококвалитетен памучен материјал за удобно чувство на рака, едно�

Пчела Саќе Саќе Силиконски Калапи Чоколадна Торта Декорација Фондан Калапи Карактеристики : 1...

Lilgiuy Жена Градници Со Низа Брзо Сува Шок Отпорен Трчање Фитнес Долна Облека Со Големи Димензии,Сива,L Рес

Бебе Девојки Момчиња Патент Надолу Комбинезони со Ракавици, Зимски Ромпер Комбинезон Ромпер Облека...

Со 1 емитер : 245гр / 8,6 унца Единицата Е XP4 водоотпорна, има долго време на сервисирање, нема потреба да се �

Овие Тешки валани Гумени Повеќенаменски Душеци се направени од рециклирана гума со дебелина од 1 / 4 инчи

БАРКОД : 0098707471827r НАСЛОВ : Не Спие Наоколу [Макси Сингл] Од Атомската Корпа За Отпадоци На Нед (ЦД, Октомври

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Scroll