Ново
Франхајс Женска Контрола На Стомакот Тесно Набраздено Рамо Едноделен Едноделен Костим За Капење Со Врат В-врат

Франхајс Женска Контрола На Стомакот Тесно Набраздено Рамо Едноделен Едноделен Костим За Капење Со Врат В-врат

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 319.84

Жените Возбудува V - Вратот Костими за Капење, Ребрести Површина Вратоврска Завој Назад Ремени Ракави Костим За Капење боди. Големина (см) : ttttttt t. s t Bust : t85-90пресврт : t65-70t Hip : t90-97. Мt Bust : t90-95пресврт : t70-75t Hip : t95-100. Lt Bust : t95-100пресврт : t75-80t Hip : t100-105. Големина (инч) : ttttt tt. s t Bust : t33, 46-35, 43пресврт : t25, 59-27, 56t Hip : t35, 43-38, 19. Мтбуст : т35, 43-37, 4пресврт : т27, 56-29, 53тип : т37, 4-39, 37. Lt Bust : t37. 4-39. 37пресврт : t29. 53-31. 5t Hip : t39. 37-41. 34. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Материјал : Полиестер . Боја : Тула Црвена / Светло Зелена / Малахит Зелена / Бела / Црна / Ѓумбир Жолта. Шема : Цврста Боја . Пол : Жени. Стил : Дневен / Фестивал. Ракав : Без Ракави. Јака : V-Вратот. Тип На Ставка : Костими За Капење . Содржина На Пакетот : . 1 * Едноделен Костим За Капење. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Полиестер. Мека, лесна, удобна ткаенина со добра еластичност. Обезбедете удобно искуство за носење и дишење. Карактеристики : ребреста пријатна површина, разбушавено кроење На Вратот, прилагодливи ремени на грбот, подлога за градите што се одвојува, тесен костим за капење со висок струк. Големина : С/М/Л.ве Молиме изберете ја соодветната големина според табелата со големини во описот на производот пред да купите дамски костими за капење. Соодветни Прилики : пливање, облека за плажа, забави, спа центар, капење, сауна итн. Висококвалитетен костум ви овозможува да го носите долго време. Содржина на пакетот : 1 * Едноделен костим за капење. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ја нашата пријателска услуга за клиенти.

Главните својства

Избор на купувачот

Уникатен дизајн од 2 парчиња Има придобивки и од челични и од алуминиумски запчаници...

Ноќта На вештерките Пајак Дрвен Знак На Големо Божиќен Украс Фестивал На Духови Декорација На Забави Со

Нашиот едноставен гроздобер изглед тропски Гангстер со Палми Ползавец За Новороденчиња им дава до знае

80"Length : 87cm / 34.Стил : Секојдневен, спорт, сладок пол : Women Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengthxs66100cm / 39.11"Sleeve : 65cm / 25.41"Length : 86cm /

ИД на производот : 34040445557 опис4 Тркалезни Чинии 5 Мл.x4 W / Правоаголник Бамбус Штанд [Сад Стојам] 3 1 / 2 I 15 3 / 4

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита...

Како Бренд За Фокусирање На Полнење За Бебиња : 100% Полиестер; Поставата : 100% Полиестер...

Спецификации : Материјал : Тип На Големина На Мешавина Од Памук : Редовна Шема : Еднобојна : Сина, Жолта, Ст

Поудобно за носење Препорачана возраст : 1215 Месеци Големина : 13 Внатрешен дијаметар : 13см / 5 Забелешка : в�

Оваа слика го прикажува Дедо Мраз Дедо мраз има црни очи, очила, црвена капа и бела брада Дедо мраз намиг�

Розова Раскош IIПремиум Галерија Завиткано ПлатноПодготвено За Закачување Премиум рачно испружена гал�

Scroll