Ново
Gage 1 4- Двоен крај на низата на приклучокот на приклучокот на цевката за навој со големина 3, вклучена рачка, NPTF-L & NPTF-L толеранција

Gage 1 4- Двоен крај на низата на приклучокот на приклучокот на цевката за навој со големина 3, вклучена рачка, NPTF-L & NPTF-L

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

GF Gage 1/4-18 Double End Tapered Plug Pipe Thread Gage Handle Size 3, Handle Included, NPTF-L1 & NPTF-L3 Tolerance GF Gage 1/4-18 Double End Tapered Plug Pipe Thread Gage Handle Size 3, Handle Included, NPTF-L1 & NPTF-L3 толеранција.

Главните својства

Избор на купувачот

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски кондензатори кои опфаќаат над 95% од сите апликации за воз

Керамички сопирачки подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротор е безболно, економско решение за

Гард заптивки FELPRO EGR Valve FelPro нуди 100% запечатување на возила со материјали специфични за апликација за да

Издувен свиок U / J 180 / 45 степени Mandrel 17 / 8 во дијаметар 3 во радиус 6 x 7 x 13 во нозе 16 мерач не'рѓосувачки �

Повторно воспоставено од производството за да ги исполни најпрецизните стандарди за сигурни перформан

Кондензор за климатик Kool Vue, алуминиум, паралелен вид на проток, фабрички финиш 100% тестирано, 100% тестиран

Сетот за заптивки на Ајуза мотор изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетч

Единствените делови препорачани од компанијата „Форд мотор“ за возилата Форд и Линколн Заптивките на

Собрание на регулаторот на прозорецот AltAutomotive Power For Suzuki Forenza 20082004, Reno 20082005 Front лево (регулатор на прозорец

Мотор на прозорецот Компатибилен со 1990 1996 година Chevy Lumina Apvnote : Моторна количина на прозорецот за напоју

Регулатор на прозорецот на AltAutomotive Power Regulator For Chrysler Town & Country 19951991, Dodge Caravan 19951991, Grand Caravan 19951991, Plymouth Grand Voyager 1

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски кондензатори кои опфаќаат над 95% од сите апликации за воз

Cardone OEF3 Premium Rebrubtured Caliper Rean Caliper Caliper Caliper Reman Производителот препорачува замена на дебеломер во пар...

Dayco® Flex Radiator Hose Прецизност обликувана во стандардни должини, цревото на Dayco Flex Radiator е дизајнирано да ги з�

Scroll