Ново
Главни хамбургер Прес со отстранлив вметнат, 5.51 од 4,97

Главни хамбургер Прес со отстранлив вметнат, 5.51 од 4,97

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 367.20

Главни хамбургер Притиснете со отстранлив вметнат. Притиснете ги мерките 5.51 "x 4,97 " x 2,25 "со мерења од страната за да се утврди дебелината на плескавицата. Дизајниран со отстранлив вметнат за лесно отстранување на партијата од садот. Работи совршено за патеки за хамбургер и исто така со пилешки хамбургери, хамбургери, исто така со пилешки хамбургери, Случаи за риби и зеленчук хамбургери и повеќе. Сите делови се гнездат заедно за удобно складирање. БПА бесплатно да се обезбеди години на безбедна употреба. Чистењето е ветре е безбедно за миење садови. Добијте совршена големина секој пат. Се одликува со отстранување на вметнување за да се отстрани пети со леснотија. Изработено од издржлив полипропилен без БПА. Сите делови се гнездат заедно за лесно складирање. Мерења од страната за идеална дебелина на пети. Безбедна машина за миење садови.

Главните својства

Избор на купувачот

Забавна идеја за подарокПодарете ЈА оваа зграда ОД 730 ПАРЧИЊА ЛЕГО модел како посебно задоволство, пода�

Мис Глувчето Возрасни Ноќта на Вештерките Костим Мис Глувчето Возрасни Ноќта На Вештерките Костим : Вкл

ЛУКС27 20Х8.5 5115 / 127 +35 73.1 Сјај Црна (Лебдечки Капа) Луксузни Легури Легура БАНДАЖИ ЛУКС27 20Х8.5 5115 / 127 +35 73.1 Сјај

Влезете во акција Со Ураганот Сол Справи Најлон Обложени Челик Лидери Риболов Опрема, Црна, 30#, 12", 6пакет.

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Х

Сафавиех разви специјален ткаен сисал кој постигнува сложени дизајни кои се толку лесни за одржување, е

Приближно 14 инчи на 14 инчи измерени од аголот на перницата 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перн�

Овој Тренд Меѓународен Академски Предизвикан Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојн

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Совршен како тепих во дневната соба или тепих во спалната соба Совршен како тепих во дневната соба или т

Амортизацијата 60 Е Дизајнирана да Ја Користат Изведувачи На Климатизација / Станбени објекти, Техничар�

5.2 мл., претходно намалена 100% Удобностмек памучна лента од рамо до рамо со двојна игла зашиена лежечка ја

Дрезденскиот салон / сервер е нова изведба во класичен стил, завршена во златна патина со навестување на

КОМПЛЕТ ЗА ПОДЛОГИ Рр Диск БРК Диск За Сопирачки Комплет Одговара : 20062011 БУИК ЛУЦЕРН 2006,2008 2009 КАДИЛАК КО

Scroll