Ново
Анти-брчки Колаген Вратот Рампа Лепенка Кожата Зацврстување Навлажнувачки

Анти-брчки Колаген Вратот Рампа Лепенка Кожата Зацврстување Навлажнувачки

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 944.00

Анти-брчки Колаген Вратот Рампа Лепенка Кожата Зацврстување Навлажнувачки Спецификација : Опис : . Со зголемување на возраста кожата ја губи својата еластичност и влага. Дали сакате вашиот врат да биде повеќе мазен и хидриран? Нашиот нов врат е добар избор за вас. Содржи богат колаген кој може да ја навлажнува и навлажнува вашата кожа, да ги отстрани брчките на вратот и . Не пропуштајте толку добри шанси. . Карактеристики : . 1. Овој врат е здрав и без стимулација на кожата. 2. Содржи богат колаген кој длабоко ќе ја навлажнува вашата кожа, ќе ја направи вашата кожа да стане мазна и еластична. 3. Може да ја навлажнува и навлажнува вашата кожа, да помогне да се подобри грубата и сува кожа. 4. Отстранување на брчките на вратот и за одржување на кожата мазна, фина и сјајна. 5. Погоден за замор на мускулите на вратот, сува кожа, изгореници од сонце и брчки на вратот. . Спецификации : . Состојба : 100% Сосема Нов. Тип На Ставка : Вратот . Количина : 1 ПАРЧИЊА. Тежина На Пакетот : Прибл. 50гр. Функција : Навлажнете и отстранете ги брчките на вратот. . Употреба : . 1. Ставете го вратот во топла вода(30-40 Степени Целзиусови) околу 5 минути. 2. Отворете го пакетот и нанесете го на вратот околу 30 минути. . Пакетот Вклучува : . 1 х Вратот овој врат е здрав и без стимулација на кожата. Содржи богат колаген кој длабоко ќе ја навлажнува вашата кожа, ќе ја направи вашата кожа да стане и еластична. Може да ја навлажнува и навлажнува вашата кожа, да помогне да се подобри грубата и сува кожа. Отстранување на брчките на вратот и одржување на кожата фина и сјајна. Погоден за замор на мускулите на вратот, сува кожа, изгореници од сонце и брчки на вратот.

Главните својства

Избор на купувачот

Либерти Блуз Машки Голем увезен Голем недовршен инсем 38 "Висок недовршен инсем 40" Изберете "Должина На П�

Табела со големина : (см / инч) Големина(см)tttt T T XLt Length : t47t Hip : t7692пресврт : t6282 2 XLtlengh : t48t Hip : t8096пресврт : t6686...

Удобна Пижама Поставена за релаксирачки ден или ноќ : 8820ерор опсег : 2 или не : Да Инвентар : Да тип На Инве�

Изберете совршен подарок за вашите деца со нашата смешна И стилска Колекција Облека За Ноќта на Вештерк

Карактеристики : Дермална Основа За Сидро Изработена од висококвалитетен Титаниумски материјал Г23 без

[Топли совети : ]ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите!!! Ако имате как�

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Функција : 1 Погонскиот мотор започнува непречено и го прави возењето поудобно.2 Силна моќ на качување, н�

наша цел е да ви обезбедиме симпатична, забавна и трендовска Соодветна Маица што можете да ја носите во �

Ви благодариме за изборот на нашата продавница! Со нетрпение очекуваме да ви обезбедиме квалитетни сто�

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате ✈ ✈Машки Товарни Работни Панталони Редов�

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

61 "Рамо : 56cm / 22.23 " ракав : 23cm / 9.Ве молиме запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не и�

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих..

МАРУЧИ 2021 ПОТПИС ВОЗРАСНИ РАКАВИЦИ ЗА ВАТА ПАР 21ф контурите НА грбот на Прстите се намалуваат за чисто, �

Црешите од курва помагаат да се избегне непријатност со поддршка на нормалниот воспалителен одговор на

Рајан Фаулер претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 20х20 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно Подма

30мм Божиќно Божиќно Дрво Топче Балон Виси Домашна Забава Украс Декор 24пцдескрипција : Моден дизајн, 100% С

Овој Кадифен Мини Украс е со забавна големина и без разлика дали ги украсувате салите, украсувате дрво и

Оваа прекрасна класична продавница за возрасни ЖЕНСКИ подароци за роденденски накит лц се совршени за �

Оваа примамлива Оригинална Ѕвезда К Форма на Срце 6мм Симулираше Розов Турмалински Бајпас Прстен, доста

Осигурајте се дека ова се вклопува со внесување на бројот на вашиот модел.Заменува : АП3094520, 285748ВП, 2921, 33470

Татко ти ти значи многу Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот Не само што ги прави �

Сите картони за испорака се или 100% рециклирани по потрошувачите или се направени од рециклиран картон...

Чоколадо За Одење Од Колекцијата На Селото Лемакс Санта Вондерленд Село Лемакс# : 62300 Додаток Материјал

Scroll