Ново
Kid Motorz ​​v Chevrolet Racing Camaro Полициско издание Два седиште во играчка за возење со црна моќност

Kid Motorz ​​v Chevrolet Racing Camaro Полициско издание Два седиште во играчка за возење со црна моќност

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Полициското издание на Кид Моторц Шевролет Расинг Камаро е совршено за децата да се возат низ соседството, фаќајќи лоши момци на 5 милји на час напред и обратно. Тие ќе ги сакаат реалните светла за итни случаи и сирените! Плус со преклопни огледала, безбедносни ремени и не се занимаваат со реалните звуци на моторот и рогот! Опсегот на возраст за ова возило е 3 и повеќе, со максимален капацитет на тежина од 130 (lbs). Ова возило се напојува и со запечатена батерија за олово киселина што може да се наполни, со максимална брзина од 5 (mph). Времето за полнење е од 10 до 12 часа со време на траење од 45 минути. Вашето дете ќе биде подготвено за нивниот следен голем потфат во ова дете Моторц Шевролет Расинг Камаро полициско издание 12 V возење со батерија. Оваа Rollplay ќе се чувствува како реален живот полициски сили откако ќе влезат. 2 седишта (секоја ширина на седиштето 10 "). Официјално лиценциран Chevrolet Camaro. Нашето возење со деца со 2 седишта на автомобил доаѓа со 12 V мотори и има две брзини, 2,5 и 5 км на час во обратна, светла за итни случаи и сирени, реален мотор и Звук на рог, вистинско работно радио и звучник со mp3 line-in приклучок може да се поврзе за да свири омилена музика на детето, прилагодливо седиште со ремени за сечилото, завршувањето на хромираните Hubcaps. кои му даваат на вашето дете 50-60 минути искуство во борба против криминалот по обвинение. Електричното електрично Автомобилот нуди батерија за полнење, олово-киселина. Тој/таа е сигурно да ужива во забавата спакувана со акција за да се прошета на оваа полициска полиција во Шевролет Камаро. Возењето со 12 волти е наменето за 2 возачи со тежина од 130 фунти Севкупно или помалку и се препорачува за звучник од три и повеќе години со MP3-inек.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа примамлива Оригинална Ѕвезда К Форма на Срце 6мм Симулираше Розов Турмалински Бајпас Прстен, доста

Ви благодариме за изборот на нашата продавница! Со нетрпение очекуваме да ви обезбедиме квалитетни сто�

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

Овој Кадифен Мини Украс е со забавна големина и без разлика дали ги украсувате салите, украсувате дрво и

Nsонсонвил е опседнат со изработка на најпосакуваната колбас во светот Основана од скромни почетоци во 1

Дозволете им на сите да знаат за кого се вкорени, бидејќи вашиот омилен тим на МЛБ го погодува дијаманто�

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 5 'кружни измиени црвени кокошкирудници во затворен / �

Jumbo Pl"x 40" x 9,5 "(површина за спиење : приближно 41" x 34 ") Мал 20 "x 15" x 5,5 "(површина за спиење : приближно 15" x 12,5 ")...

Главни единечни прицврстувачи на млазници со само чистење во Daisy White 2 Пакувајте ги прицврстувачите на е�

Поставете подлога за сопирачки сопирачки со злато со сопирачка, W / хардвер ACDELCO злато керамички подлога

89 Yt Bust : t32 Мтбуст : т104пресврт : т70 Lt Bust : t109пресврт : t75 Женска Големина(См) 1Јака За Кучиња 2 XLt Bust : t130пресврт

Доставете го вашиот простор со овој дизајнер Хамилтон плетенка кафеава тонови луксузна фрлање перница

Совршената мешавина на удобно, нагласи и леги е тука Паметните и секси мрежни гаќички со високи нозе се �

Scroll