Ново
Грумбахер Црн Дијамант Свиња Наежвам Четка, Филберт, 1

Грумбахер Црн Дијамант Свиња Наежвам Четка, Филберт, 1

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 159.84

Оваа четка има неизбелени, необоени црни влакна од свињи кои ви овозможуваат да држите остри рабови и да постигнете конзистентно поставување на бојата. Оваа четка има мека, нелизгачка рачка елегантна црна завршница. Филберт е идеален за мазни, заоблени линии, природни форми и мешање. Никелирани месинг феруле. Квалитетот на уметникот. Идеален за масло и акрилик.

Главните својства

Избор на купувачот

Американската Сила ги користи најновите техники во дизајнот и производството за да создаде тркала со н�

"Хидраулични Филтер База, Должина 55 / 16 Во Надвор Од Диа 51 / 2 Во., Влезот 11 / 4 Во НПТ, Излез 1 1 / 4 Во НПТ, За Упо

КЕНТАКИ NCAT4017 НАРЕДЕНИ PURS Слободен превозот на нарачки над 3 35 На Фан Продавница Од Страна На Фанатици Бр�

Осветлете ја секоја просторија со Овој Напад На Ѕидниот Постер ТитанБитка Врамени Трендови Постерите с

Завиткан во мек кадифе што дава разноврсност во постојните палети на бои, овој тапациран двоен дневен к�

Женската Чудотворна 504 карго панталона има два предни пространи џебови за сечење, еден заден џеб за лепе

КОМПЛЕТ ЗА ПОДЛОГИ Рр Диск БРК Диск За Сопирачки Комплет Одговара : 20062011 БУИК ЛУЦЕРН 2006,2008 2009 КАДИЛАК КО

Прекрасен спектар на егзотични перници за апартман на различни животни стилови Од паметни весели дизај

Амортизацијата 60 Е Дизајнирана да Ја Користат Изведувачи На Климатизација / Станбени објекти, Техничар�

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Големина : М Биста : 7287см / 28,334,3 " Половината : 6587см / 26,034,3" Големина : Л Биста : 7494см / 29.137.0 " Половината : 6994см

Рафаел Саис Додаток За Ноќта На Вештерките Рафаел Саис Додаток За Ноќта На Вештерките : Вклучува близна�

Scroll