Ново
Карен Скот Женски Ракав Врвна Бела Големина Х-Голема

Карен Скот Женски Ракав Врвна Бела Големина Х-Голема

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 271.84

Направете суптилна изјава во овој врв Од Карен Скот, деталите со навртки го красат деколтето на бродот и каскадите до полите на ракавот 3/4, давајќи му на ова класично парче додаден пиз. Опуштено вклопување; прибл. 26 " долго. Деколте на бродот со облоги. Заглавени во ракави. 3/4-ракави.

Главните својства

Избор на купувачот

Новиот Свети Патрик Машка 3д Печатена Маица Со Долги Ракави Лабава Тркалезна Врата Подвлакно Врвни Блуз

Сезона : Четири Сезони Пол : Менокација : Дневна, Деловна, Свадба, Забава Материјал : Тип На Полиестерпете�

Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Карактерис

Дизајн : цветните хаваи кошули без ракави имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, тр

Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложувањ�

Големина : ХХХХХХЛ Големина Големина : XXL Големина.18 "Ракав : 68см / 26.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роде�

Должина на ракавот : долги ракави јака : Тркалезен декстил : Y2 K стил материјал : должина на Полиестерски в

Декорација / Процес : Печатење Должина На Облека : Редовна Должина на ракавот : Краток ракав Тип на издани

За Оваа Ставка ①КАРАКТЕРИСТИКА : Меки врвови со долги ракави.Лабавите и удобни врвови се изработени од �

Мажи Секојдневен Кружен Врат Популарно 3д Печатење Дигитално Знаме Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Рак

Летни Машки Спортови За Дишење Голф Со Кратки Ракави Машки Патент Обичен Врвен производ атрибути : Мека

Големини НА САД : оваа туника е достапна Во Мали / сад 46, Средни / сад 810, Големи / САД 1214, ХГолеми / САД 1618, ХХ�

✚✚✚ЗАБЕЛЕШКА✚✚✚✚ ве Молиме дозволете 0,40,8 инчи (12 см) се разликуваат поради рачно мерење.29 "Должина : 7

Мажи Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блузак

Детали За Производот : Должина на ракавот : Краток ракав Еластичност : МикроЕластичност Шема : 4 јули (Ден

Здраво, добредојдовте во нашата продавница!Должина на ракавот : Тип На Ракав Со Долги Ракави : Редовно Де

Мажите Јака Кошула Печатени Повик Долги Ракави Превртување Јака Блуза Кошули Карактеристики :...

Scroll