Ново
Royallove Женска Лежерна Плус Големина Со Тркалезен Врат Со Ракави Ретро Печатење На Цвеќиња Маица Врвот Пуловер

Royallove Женска Лежерна Плус Големина Со Тркалезен Врат Со Ракави Ретро Печатење На Цвеќиња Маица Врвот Пуловер

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

71" предна должина : 81см/31.37" ракав : 74cm/29. [Големина] : ткаенината на овој производ е еластична. Повлечете го затворањето.[Чистење И Нега] : се препорачува чистење со температура на водата под 30 Степени Целзиусови или ладна вода за да се избегне избледување.10" должина : 84см/33.46"големина : xxl биста : 128см/50.50" должина : 85см/33.28" должина : 87см/34.86"големина : хххл Биста : 136см/53.53" Предна Должина : 78cm/30.31" предна должина : 80см/31.73" Ракав : 75cm/29. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно.92" предна должина : 79см/31. [Појавување] : Спарете со тесни панталони, јакни, фармерки, каприс, панталони или здолништа во пролет или лето за да бидете поелегантни и женствени1.31" Должина : 82cm/32. Различни бои на мониторот може да имаат мали разлики во бојата, немајте предвид дека ќе добиете : 1 женски тип на шема : печате3. Погоден за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и зима.89" должина : 86см/33.39" ракав : 78см/30. [Дизајн] : женски врв за кошула, секојдневен врв, лабав крој, удобен материјал, женска модна кошула погодна за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излети, забава, дом и секојдневно носење4.13" Предна Должина : 77cm/30.25"должина : редовен Долг Ракав2. Удобен Материјал : материјалот е густ и удобен,ве загрева во fall и зима.

Главните својства

Избор на купувачот

①Материјал е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.

Детали За Производот : Должина на ракавот : Краток ракав Еластичност : МикроЕластичност Шема : 4 јули (Ден

Опис : Пол : Мажи, Момчиња Стил : Машка Маица, Блузи Со Кратки Ракави, Блуза Со Кратки Ракави За Мажи, Маици

Дизајн : цветните хаваи кошули без ракави имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, тр

27" Должина : 72см / 28 ✿Карактеристики : женските врвови отпечатени со цветни дезени или цврсти бои, класич�

85% Полиестер, 15% Котонимпортиранисекс Средновековна Крава Пончо Кејп Ноќта На Вештерките Костим Ноќта Н

Сезона : Четири Сезони Пол : Мажи Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава Материјал : Полиестер...

Сезона : Четири Сезони Пол : Менокација : Дневна, Деловна, Свадба, Забава Материјал : Тип На Полиестерпете�

женски кошули и блузи дами блузи за да се сокријат стомачните врвови за жени работат секојдневнобохо бл

Пакет Вклучувајќи 1x Блуза Само Големина : S5 XLHigh Висок Квалитет 100% Сосема Ново!!!ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме спор

Здраво, добредојдовте во нашата продавница!Должина на ракавот : Тип На Ракав Со Долги Ракави : Редовно Де

Мажи Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блузак

Големина : М Големина : Средни САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см / 41.73" Рамо : 47см / 18.50" Ракав : 18см /

Scroll