Ново
Кошули За Жени Графички Маици Печатени Печатени Шупливи Лабави Кратки Ракави Маица

Кошули За Жени Графички Маици Печатени Печатени Шупливи Лабави Кратки Ракави Маица

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Женски Печатени Печатени Шупливи Лабава Краток Ракав Маица. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 130гр. големина На Пакетот : 20х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Должина : 63cm/24.80"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Должина : 64cm/25.20"Големина : L Биста : 104cm/40.94" Должина : 65cm/25.59"Големина : XL Биста : 108cm/42.52" Должина : 66cm/25.98"Големина : xxl Биста : 112cm/44.09" должина : 67cm/26.38" Маици за жени летни секојдневни модни врвови кратки ракави женски Маици. Жените Графички Кошули Печатење Резервоарот Блузи Повик Без Ракави Летни Блузи Одмор Маица. Идеален Подарок : Погоден е за Роденден, Годишнина, Дипломирање, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста. Оваа смешна графичка маица е идеален подарок за вашите пријатели, семејство, роднини. Карактеристики-Обичен Врв Со Кратки ракави, Деловни Блузи, Врвот На Ракавот,Сплит Против Вратот, Еднобојна, Обична, Трендовска и Елегантна, Толку слатки врвови. Повод : Едноставниот Дизајн Го Прави Добар За Секоја Случајна пригода. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека.

Главните својства

Избор на купувачот

Womenените мода чипка кратка ракав обична маица Vврат со цврста боја на врвот Ве молиме, не само што го упат

Барате разноврсен и стилски додаток на вашата гардероба? Не гледајте подалеку од маицата за кратки рака

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

Големина (см) / (инч)ttttttttttt T T T T СДолжина : 27 / 10, 63Биста : 7588 / 29.5334.65Половината : 6672 / 25.9828.35 М Должина : 28 / 11...

Плетени култури џемпер пуловер, обични цврсти маици кошули, со шупливи дизајни, модни трендовски облека

Опис : Тип на ставка : Топ Подет : жени : Одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина..

Совети : 1) ве Молиме внимателно проверете со табелата со големини пред да ја купите оваа ставка...

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Божиќни Секојдневни Блузи Блузи Пуловер Маици Тип На Шема :

Udaxb женски врвови на женски кратки ракави Туника, лабава врвови, случајни плус големина врвови, плетени �

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Цут стигнете кон сонцето во оваа слатка цут благословена девојка за возрасни маица во Азалеа Пинк...

Во текот на целата година може да се користи маица врвот Носете го ова за сите да знаат дека сакате тако,

Овој печатен врв со кратки ракави изгледа одлично во прекрасен летен ден Тоа е многу мода и ве прави тол�

А4 Женска Маица За ЛадењеNW3201, А4, NW3201, ВАЈТ, XL, Маици, Женски Полиестерски Обични Маици;Абење На Перформанс

Додадете Боја во Вашата Униформа Гардероба Со Женска Маица За Печатење ОВрат, Блуза Со Кратки Ракави На�

Црн Пантер Напад Темна Маица 100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави има удобен врат н

Scroll