Ново
Дазнико Женски Врвови Женски Градиент Печатење V Ремен За Вратот Патент Маица Со Долги Ракави Врвни Кошули Со Долги Ракави За Жени F XL

Дазнико Женски Врвови Женски Градиент Печатење V Ремен За Вратот Патент Маица Со Долги Ракави Врвни Кошули Со Долги Ракави За

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 351.84

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Сезона : fall и зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : долг ракав. Јака : Кружен врат. Дебелина : табела Со Стандардна Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 53.5 см/21.06" Должина : 67см/26.38"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 104см/40.94" Ракав : 54см/21.26" Должина : 68см/26.77"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 112 CM/44.09" ракав : 55cm/21.65" должина : 70cm/27.56"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 120cm/47.24" ракав : 56cm/22.05" должина : 72cm/28.35"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 128СМ/50.39" ракав : 57см/22.44" должина : 74см/29.13" слободно време, секојдневно носење, работа, спорт, погоден за секојдневно Носење, ДОМА, РАБОТА, ОДМОР. Овој Едноставен И Уникатен Краток Ракав Е Поврзан Со Фармерки, Шорцеви Или Хеланки За Секојдневен И Модерен Стил. Широка Кошула Со Кружен Врат Со Долг Ракав, Погодна За Дами, Млади Дами, Тинејџери И Девојки. Печатени Круг Вратот Лабава Пуловер Печати Лабава Маица Врвот Прави Да Изгледа Повеќе Модерен и Стилски. Памучна Мешавина, Супер Мека, Удобна И Дише, Полна Со Еластичност. Овој Разноврсен Врв Е Внимателно Прилагоден За Да Одговара На Чувствителната Кожа и Е Удобен За Да Избегне Блиско вклопување.

Главните својства

Избор на купувачот

АртиксЖенска Маица Краток Ракав, До Женска Големина 3 XL Тениски Мајки Маица Краток ракав 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

Овој печатен врв со кратки ракави изгледа одлично во прекрасен летен ден Тоа е многу мода и ве прави тол�

Големина (см) / (инч)ttttttttttt T T T T СДолжина : 27 / 10, 63Биста : 7588 / 29.5334.65Половината : 6672 / 25.9828.35 М Должина : 28 / 11 02�

Женски Обичен Сончоглед Печатење Круг Вратот Лабава Краток Ракав Маица Topdescription1 Материјал : лесен, удоб�

Модерниот удобен врв е добар избор за работа, секојдневно носење, датира, забава, празник, училиште, фест

С М Л ХЛ 2ХЛ 3ХЛ Ширина, во 17.99 20.00 22.01 24.02 25.98 27.99 Должина, во 27.99 29.02 30.00 31.02 32.01 32.99 Должина на ракавот, во...

Барате разноврсен и стилски додаток на вашата гардероба? Не гледајте подалеку од маицата за кратки рака

Womenените мода чипка кратка ракав обична маица Vврат со цврста боја на врвот Ве молиме, не само што го упат

Оваа забавна кошула содржи "Бимбо" напред Оваа Маичка Со Кратки Ракави За Возрасни има залепени вратот и

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини

Женска Секојдневна Мода Денот На Свети Патрик Печатење Шема Маица Со Кратки ракави Ве молиме, Не Само У�

Маиците што одговараат на патиките се направени од лесен памук што дише, кој може да обезбеди удобност п

Барате удобна и стилска опција за секојдневно носење, лежење дома, патување или вежбање? Не гледајте под

Добредојдовте во бркеви ♡Име на брендот : БРКЕВИ ♡ ♡женски летни обични врвови Материјал : Удобен и диш

Scroll