Ново
Кујна Countertop U-Жлеб Заграда Одвојува Прилагодливи Тенџере Капак Магазин За Складирање Решетката Со Пешкир Прачка, Бела

Кујна Countertop U-Жлеб Заграда Одвојува Прилагодливи Тенџере Капак Магазин За Складирање Решетката Со Пешкир Прачка, Бела

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Опис : решетката за покривање на тенџерето е изработена од пп и железен материјал, без ' рѓа, мазна и издржлива.Полицата за складирање на одвод е отстранлив дизајн и може слободно да го прилагоди растојанието помеѓу заградите според големината на кујнскиот прибор.Држачот за тенџере е дизајн на простор од 3 слоја, можете да поставите повеќе предмети, да заштедите простор.Гумената подлога против лизгање е поставена стабилно за да ја подобри силата на триење со масата, која е погодна за различни прилики.Решетката за складирање на масата може да содржи капак за тенџере, тава, книги, списанија и многу повеќе.Спецификација : Материјал : ПП + железо.Боја : бела, сива.Големина : 21х17х16, 8см.Забелешка : може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.Пакет Вклучени : 1 х Кујна Тенџере Покрие Решетката За Складирање. Инсталирањето на решетката за складирање за насловната страница на садот за одвод е едноставна, и со шасијата на дизајнот на дренажата на жлебот, што не е лесно да се навлажни табелата. Дното на горниот држач за кујнска маса е дизајнирано со гумена подлога против лизгање, која е стабилна и безбедна. Решетката за складирање на капакот на садот прифаќа технологија за обложување против ' рѓа, со мазен раб и издржлив долго време. Заградата На Жлебот Во Форма На Буквата У е дизајн што се одвојува, а растојанието помеѓу заградите може слободно да се прилагоди според големината на кујнскиот прибор. Решетката за складирање што се одвојува е трислојно складирање простор, што може да постави повеќе предмети и да заштеди простор во кујната.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : М ЧАША : 32 / 7034 / 75 Биста : 6575см / 25,5929,53"Големина : Л ЧАША : 34 / 7536 / 80 биста : 7580см / 29,5331,50"Големина : XL Ч

20082014 Форд Е150 Предна Диск Сопирачка Подлога Поставена За ФОРД Е150 ОДГОВАРА : 20112012 Е150нотеспиТивко Продол�

Активатор на Воздушен Размавта Компатибилен со 2002 2006 Шеви Лавина 1500ноте : Вентилација За Вентилација Н

67"Shoulder : 41cm / 16 Стил : Секојдневен стил, совршен за спарување со секое дно, како што се фармерки, панталони,

10ин х 3ин (254мм х 76,2 мм) Цветаат Таму каде Што Сте Засадени Магнетцут Каде Што Сте Засадени Магнет Дизајн :

Помогнете му на вашето дете да ја покаже својата гордост Со Мериленд Терапини со тоа што ќе го зграпчи О�

Внесете удобност и стил во затворен простор во вашиот дом со Тепихот Од Областа Avвори направен од Венец.

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бело О

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате Тоа ќе биде убава опција за активности на отв�

Антиултравиолетови и водоотпорни, може да се користат во сите видови временски услови и разни средини...

Мал Неонблонд Плик Лак Ѓердан Со Дрвена буква што е отпечатено со уникатно печатење Должината на ѓердан

Ананас Лист Жолта Перница Случај Софа Автомобил Половината Фрли Перница Покритие Дома Декор Специфика�

Вработување на трикапсула дизајн кој ви обезбедува со различни избрани поларни модели за флексибилнос�

Лентата за уметници Студио 71 може да се користи за ефикасно држење на вашите уметнички дела на табла за �

Разменете го вашето скршено странично огледало со Стаклото за Замена на Бурко што лесно се инсталира Со

Симпатична коала која ја претставува вашата љубов кон коалите Бебе Лигавче Инктастично јас срце Коали �

Функција : 1 Безбедните материјали за храна ја прават вашата исхрана поздрава, безбедна за употреба и мн�

Создадете мирна оаза во вашиот двор или двор со овој плетен сет за јадење од 5 парчиња Изграден за да тра�

Scroll