Ново
Нов 2н-Турбополнач одговара 2008-Субару

Нов 2н-Турбополнач одговара 2008-Субару

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Кардоне 100% Новите Турбополначи ја задоволуваат зголемената побарувачка за максимални перформанси на возилото со оптимална ефикасност на горивото. Секој Кардонски Турбополнач е дизајниран и тестиран за да гарантира о.е. вклопување и перформанси. Вашето возило ќе се врати на врвните перформанси со овие сосема нови турбополначи со директна замена. Апликација за возило : Субару Импреза 2014-08, WRX 2016-12, WRX STI 2021-13. 100% динамично балансирање на тркалата на компресорот, склоповите на вратилото/тркалата на турбината и целосното ротирачко склопување гарантираат правилно функционирање и го продолжуваат животниот век на единицата. Единицата доаѓа со потребните дихтунзи и хардвер за монтирање за лесна инсталација. Ги исполнува или надминува перформансите На О.е.. Единицата доаѓа со шприц пред подмачкување за да обезбеди заштита на производот за време на инсталацијата. Произведени со 100% нови компоненти и тестирани за да обезбедат непроблематична работа. Ое Референца : 14411АА700.

Главните својства

Избор на купувачот

КОНСТРУКЦИЈА (т 80% Волна) : 100% ВолнаПримарен Стил на Килим (т Исчистете го местото со влажна крпа и благ д�

Овој Тренд Меѓународен Марвел Кинематографски УниверзумСпајдермен Во Ѕидниот Постер На ПајакотПанел

Модерниот Скандинавски Сет За Вечера Од 12 Парчиња е едноставен и сладок и токму така ни се допаѓа Овој к

Уште во раните денови на новата автомобилска индустрија, Дејко(Р) прво развиваше vпојас со суровата конс

Решетката И Крило Собранието Еделман Елита 2053v Решетката И Крило Собранието Секоја компонента на сите с

Завршете ја вашата трпезарија, ресторан или двор со овој шик комплет маса и стол Овој шарен комплет ќе д�

Ова огледало на вратата е дизајнирано да изгледа, одговара и функционира како оригиналното склопување �

Safavieh Savonnerie SAV114 Q Рачно Изработен Црвен / Слонова Коска Колекцијата Savonnerie содржи стручно изработени пре�

Ненадминатиот стил На Рачната крпа Со Раб Од Фатаморгана ќе додаде луксуз во вашата бања Реверзибилнат�

Каролини Богатства SS8151 PW1414 Affenpinscher Ткаенина Декоративна Перница, 14hx14w, Разнобојна Ткаенина Декоративна

Ставете го вашето софистицирано чувство за стил на целосен приказ Оваа прекрасна колиба за пишување зр�

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични Доберман пинчер уметнички дела Овој Бел Кујнски Комплет з

Каролини Богатства BB1037BLBNPW1414 Burlap Пеперутка И Кафеава Платно Ткаенина Декоративна Перница BB1037, 14 Hx14 W, Пеп

ЛЕЖИШТАТА НА СКФ Тркалата и Единиците На Центарот се оригинална опрема на повеќе од 90 милиони возила ши�

Толку лесен и мек сега ова е маичка за љубов Ултра лесен, ултра мек 100% плетен памучен фин дрес (Лесен Чели

Покривките За Мебел За Патио Терацо со Класични Додатоци нудат стил од висока класа во заштита со средн�

Лореал Париз Непогрешлив 8 Часовен Про Хидратантен Сјај За Усни, Розов Топаз, Непогрешлив 8 ЧАСА Ле Сјај �

Барате најдобар навлажнувач за лице? Не гледам подалеку ОД ЕЛЕМИС Суперхрана Сјај Грундирање Крема...

Полесен за употреба од традиционален испарувач на нафта или господин на нафта Одлично е и за балсамико �

Колекцијата За Декор На Домот Ступел Соберете Црна И Сива Типографија Врамена Ѕидна Уметност ве потсет�

Scroll