Ново
Летна Блуза Женска Мода Секојдневен Темперамент На Вратот На Екипажот Мермерен Принт Со Седум точки Врвна Маица Дами Топ Зелена XL

Летна Блуза Женска Мода Секојдневен Темперамент На Вратот На Екипажот Мермерен Принт Со Седум точки Врвна Маица Дами Топ Зелена

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

50" Рамо : 46см/18.09" ракав : 49cm/19.11" ДОЛЖИНА : 68 CM/26. Совршен за улица, секојдневен, забавен, сигурен дека ќе ви се допадне информации за производот : Сезона : Пролет, Лето ,Aut И Зима Пол : Женски Повод : дневен/уличен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневен,моден ракав должина : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ врвови Материјал : Изработен Од висококвалитетен материјал, издржлив И погоден за секојдневно носење, изработен Од мека ткаенина, лесен И удобен,Удобен За Носење Цел Ден. Најдобар Подарок : може да биде одличен подарок за вашите пријатели и за себе.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.90" должина : 72см/28.72" Должина : 67см/26.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Жени Мода Лето 2022 Круг Вратот Пуловер Печатени Краток Ракав Врвот Блуза Оваа ткаенина за кошула Со Крат�

Женски Врвови Цврсти Ракави Пуловер Елек Резервоар Култура Кошули Карактеристики : 1.It изработен е од ви

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен Овој Врв е супер мек и изгледа елегантно! Носете ја �

Повод : Секојдневно, Секојдневно, Забава1.43" Должина : 62см / 24 Како Да Се Мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина На Ра

Еластичен Фустан За Вратоврска За Затворање Женски Летен Фустан Долги Сарафани За Жени Секојдневна Пла

Женска Печатена Лежерна Кошула Со Копчиња со Кратки ракави оваа Модна Кратка ракава ткаенината за кошу�

По Продажбата : нашата продавница поддржува враќање на стоката во рок од 30 дена по добивањето на стоката

Женски Печатени Кратки Ракави Тркалезен Врат Гроздобер Кратки Ракави Летни Лабави Врвови Врвови Женск�

"ПРИЛИКА" : Овие Женски Врвови Се Одлични За Секојдневниот Живот / Домашна Облека / Пижами Шорцеви / Тр�

Перење : машинско перење или рачно Перење / Сушење На Линија / Не Избелувајте.Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА Б�

Специјален дизајн На Кружен Врат стил : секојдневна Должина : Редовен метод На Перење : Рачно перење во л�

Материјал100% Полиестер.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Блузи, Женски Блузи И Блуза Жени Шарени Маи

Женски Повик VВратот Лабава Печатени Кратки Ракави Блузи Маици Блуза Оваа Модна ткаенина за кошула Со К�

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен Овој Врв е супер мек и изгледа слатко! Носете ја ова

Женска Модна Печатена Работна Униформа со Џебна Маица Со Краток Ракав Ве молиме, Не Само Упатете Го Води

Сезона : Винтергендер : женски материјал : Полиестерокција : дневно, секојдневен стил : Секојдневен Содрж

Сино за избор Избрана со гроздобер цветни печатени, пред јазол, v вратот, половина ракав дизајн ќе се нап�

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Девојките исто така можат да најдат шорцеви во атлетски стилови за трчање или вежбање, како што се шорце

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Краток Ракав Тип На �

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Карактеристика : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е забавен и симпатичен секојдн�

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

Апепал Блузи За Жени Печати Краток Ракав Vвратот Маици Повик Тренингот Врвови Жените Врвови...

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Scroll