Ново
Женски Врвови Печатена Блуза Со Кратки Ракави Обични Жени Лето Хенли Маици Цијан 3ХЛ

Женски Врвови Печатена Блуза Со Кратки Ракави Обични Жени Лето Хенли Маици Цијан 3ХЛ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Женски Печатени Кратки Ракави Тркалезен Врат Гроздобер Кратки Ракави Летни Лабави Врвови Врвови Женски Летни Маици Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип На Јака : хенли. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 19см/7,48" Должина : 67см/26,38" Големина : М Биста : 104см/40,94" Рамо : 45см/17,72" Ракав : 19,5 см/7,68" Должина : 68см/26.77" Големина : L Биста : 112cm/44.09" рамо : 48cm/18.90" ракав : 20.5 cm/8.07" должина : 70cm/27.56" големина : Xl Биста : 120cm/47.24" Рамо : 52cm/20.47" Ракав : 21.5 cm/8.46" Должина : 72cm/28.35" Големина : Xxl Биста : 128cm/50.39" рамо : 55cm/21.65" ракав : 22.5 cm/8.86" должина : 74cm/29.13" Големина : Xxxl биста : 136cm/53.54" рамо : 59cm/23.23" ракав : 23.5 cm/9.25" должина : 75cm/29.53" Камизолни Врвови За Жени,Печатени Летни врвови во стилот На вратот на екипажот без ракави. Женски Камизолни Врвови Плисирани На Грбот и Замав Полите За Стилски Дизајн, Скријте Го Стомакот. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ;блузи за жени.

Главните својства

Избор на купувачот

Сезона : Четири Сезони.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно но

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

Големина : XL = = САД = = Големина : 12 = = ВЕЛИКА британија = = Големина : 14 = = ЕУ = = Големина : 40 = = Биста : 114cm / 44 Гол

Сезона : сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : краток ракав...

74"Големина : XL големина на сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 14 еу големина : 40 Биста : 126см / 49 Стил На Дизај

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

"ПРИЛИКА" : Овие Женски Врвови Се Одлични За Секојдневниот Живот / Домашна Облека / Пижами Шорцеви / Тр�

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер, Лесни, Меки и Удобни за Носење...

02" должина : 75см / 29.62" ДОЛЖИНА : 74см / 29.Шема Type : Print Collar : Vneck1.96"Големина : XXL САД : 12 велика британија : 16 Еу : 42 �

Сезона : Винтергендер : женски материјал : Полиестерокција : дневно, секојдневен стил : Секојдневен Содрж

Удобно е за носење Висококвалитетни материјали : ние користиме висококвалитетни материјали за да ги пр�

Повод : Секојдневно, Секојдневно, Забава1.43" Должина : 62см / 24 Како Да Се Мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или

Женски Повик VВратот Лабава Печатени Кратки Ракави Блузи Маици Блуза Оваа Модна ткаенина за кошула Со К�

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Материјал100% Полиестер Натпревар оваа блуза со врвови на вратот е доволно лесна и доволно убава за носе�

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

Сино за избор Избрана со гроздобер цветни печатени, пред јазол, v вратот, половина ракав дизајн ќе се нап�

Тоа Може Да Биде Облечен Или Носи Повеќе Случајно Ласкање На Повеќето Типови На Тело Дизајн : Секојдневн

Специјален дизајн На Кружен Врат стил : секојдневна Должина : Редовен метод На Перење : Рачно перење во л�

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина На Ра

Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите Ви препорачуваме да користите миење раце со топла в�

Кејбанг Жени Плус Големина Блузи Жени Краток Ракав V Вратот Блуза Божиќ Денот На Благодарноста Пинк Л.О�

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Карактеристика : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е забавен и симпатичен секојдн�

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Краток Ракав...

Scroll