Ново
Женски Блузи Модни Жени Секојдневен Лабав Кружен Врат Краток Ракав Денот На Свети Патрик Печати Маица Блузи Армија Зелена Л

Женски Блузи Модни Жени Секојдневен Лабав Кружен Врат Краток Ракав Денот На Свети Патрик Печати Маица Блузи Армија Зелена Л

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Мода Жени Повик Лабава Круг Вратот Краток Ракав Денот На Свети Патрик Печати Маица Блузи. Денот На Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава Кошула Топфеатура : 1. Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив за секојдневно носење, изработен од мека полиестерска ткаенина, лесен и удобен, плакар, лесен за ставање и соблекување, удобен за носење цел ден.2. Прилика : овој производ е многу погоден за работа и секојдневна облека. Ова е толку случајно, можеби ќе ви треба дополнително покритие! Достапен е во различни цврсти бои за да одговараат на вашиот личен стил.3. Одличен подарок, погоден за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде 4. Измијте во ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, ве молиме консултирајте се5. Може да има мала разлика во бојата помеѓу различните монитори, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекспатер Тип : Стил На Печатење : слободно време : редовно вклопување : Точно на големината дебелина : стандарден метод на перење : рачно миење во ладна вода, закачување или сушење на линија Што Добивате : 1 женски Top Size USUKEUBust Sleeve Shoulder Lengths463496cm/37.80"17.5 cm/6.89"44cm/17.32"63cm/24.80"M6836100cm/39.37"18cm/7.09"45cm/17.72"65cm/25.59"L81038104cm/40.94"18.5 cm/7.28"46cm/18.11"67cm/26.38"XL101240108cm/42.52"19cm/7.48"47cm/18.50"69cm/27.17"XXL121442114cm/44.88"20cm/7.87"48cm/18.90"71cm/27.95"XXXL141644118cm/46.46"21cm/8.27"49cm/19.29"73cm/28.74" Стилски. ПРИЛИКИ : Секојдневен / Дома / Работа / Одмор / Плажа. Повик. ПАРОВИ со : Одговара на овој плус туника врвови со фармерки, Хеланки Во Пролет, Fall или Зима. Женски Летни Врвови. Моден Дизајн-Класичен V вратот маица.

Главните својства

Избор на купувачот

Сино за избор Избрана со гроздобер цветни печатени, пред јазол, v вратот, половина ракав дизајн ќе се нап�

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

По Продажбата : нашата продавница поддржува враќање на стоката во рок од 30 дена по добивањето на стоката

+блузи за жени облечени обични 3 / 4 ракави, жени 3 / 4 ракави и блузи, 3 / 4 ракави блузи за жени лето, жени 3 / 4 р

Женски Врвови Цврсти Ракави Пуловер Елек Резервоар Култура Кошули Карактеристики : 1.It изработен е од ви

Белата Марка Женска Плисирана Блуза Со Лисја Од 3 / 4 Ракави е совршено парче инспирирано од падот за секо

Жените Краток Ракав V Вратот Цртан Филм Модел Блузи Работат Униформа Маици Оваа Модна Блуза...

Сезона : сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : краток ракав...

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Тоа Може Да Биде Облечен Или Носи Повеќе Случајно Ласкање На Повеќето Типови На Тело Дизајн : Секојдневн

02" должина : 75см / 29.62" ДОЛЖИНА : 74см / 29.Шема Type : Print Collar : Vneck1.96"Големина : XXL САД : 12 велика британија : 16 Еу : 42 �

Еластичен Фустан За Вратоврска За Затворање Женски Летен Фустан Долги Сарафани За Жени Секојдневна Пла

Кејбанг Жени Плус Големина Блузи Жени Краток Ракав V Вратот Блуза Божиќ Денот На Благодарноста Пинк Л.О�

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

67 "Ракав : 64см / 25 Уживајте Во Вашето Време За Купување! Мојот Dear JGGSPWM Жените Паѓаат Долги Ракави Возбудува

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

50" Рамо : 46см / 18.09" ракав : 49cm / 19.11" ДОЛЖИНА : 68 CM / 26 Совршен за улица, секојдневен, забавен, сигурен дека ќе в�

Сезона : Четири Сезони.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно но

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен Овој Врв е супер мек и изгледа слатко! Носете ја ова

Девојките исто така можат да најдат шорцеви во атлетски стилови за трчање или вежбање, како што се шорце

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Женска Модна Печатена Работна Униформа со Џебна Маица Со Краток Ракав Ве молиме, Не Само Упатете Го Води

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

Повод : Секојдневно, Секојдневно, Забава1.43" Должина : 62см / 24 Како Да Се Мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или

Апепал Блузи За Жени Печати Краток Ракав Vвратот Маици Повик Тренингот Врвови Жените Врвови...

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

Опис : кошулата со Долги ракави има уникатен дизајн со цветен принт, Боемски секојдневен стил, прави да и

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Краток Ракав Тип На �

Scroll