Ново
Летни Фустани За Жени Фустани На Плажа Жени Гроздобер Секојдневен Секојдневен Лежерен Шарен Печатен V Врат Летен Макси Фустан

Летни Фустани За Жени Фустани На Плажа Жени Гроздобер Секојдневен Секојдневен Лежерен Шарен Печатен V Врат Летен Макси Фустан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

73" должина : 146см/57. ГОЛЕМИНА НА САД : XS (САД 2-4),S (САД 4-6),M(САД 6-8),L(САД 8-10),XL(САД 10-12),2 XL(САД 12-1102). ПРИЛИКИ : стилски тенк летен фустан за жени може да биде облечен за датум ноќ или облечен за секојдневно кафе; Совршен како породилен фустан за фотосесија/макси фустан за жени одмор на плажа/фустан на плажа/долг велигденски фустан за жени/фустан за сонце за свадбени гости жени/фустан за невестински туш/фустан за бебешки туш/фустан за забави за жени. ТЕЧНА ТКАЕНИНА : Мека и удобна ткаенина, што го прави летниот фустан без ракави за жени со максимална должина тече со телото прекрасно; пушениот фустан жени со нивоа детали е изработен од врвен материјал за да ви даде максимална удобност; плисираниот алински фустан за жени со без ракави треба да бидат новите трендовски женски летни фустани за жени плажа 3110.48" карактеристики : женски макси Фустан/цврста боја/женски макси фустан без ракави/Долг фустан Со чаден резервоар/еластичен ЛЕТЕН Фустан/Макси фустан со Течни Нивоа жени/фустан со висок струк/плисиран долг фустан/класична силуета со а-линија/бохо ФУСТАН БЕЗ ракави за летна плажа. ОПРЕДЕЛУВАЊЕ : женските фустани лето имаат женски чаден резервоар, одлични летни бои и стилски детали за дното на нивоата.Жените Гроздобер Секојдневен Секојдневен Шарени Печатени V-Вратот Летен Макси Фустан Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Ракавот За Печатење : Јака Без Ракави : Дебелина На Вратот : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : ГОЛЕМИНА Големина НА САД Велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Должина НА БИСТА XL 10 14 38 106см/41,73" 146см/57,48" Големина : XL Големина НА САД : 10 Велика Британија Големина : 14 ЕУ Големина : 38 Биста : 106см/41.

Главните својства

Избор на купувачот

Женски Макси Долг Фустан Без Ракави Летен Сарафан На Плажа Плус Големинапроизвод Карактеристики : Глав�

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Ф

Жени Мода VВратот Без Ракави Цврст Обичен Џебен Принт Долг Макси Фустан Жени Мода VВрат Без Ракави Цврст

Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно м�

Фустани За Рак На дојка За Жени Мода Розова Лента Печатење Туника V Вратот Без Ракави Макси Фустан На Кли

1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски�

Големина(инч) ТИП ИЛИ КАРАКТЕРИСТИКИ : прашка фустан лето; прашка се облекуваат жените, мини фустани за ж

Тип на ставка : Сарафан За Жени Пол : Жени Жена,Дами,Дама,Женскиматеријал : Полиестеркол : Црвена,Сина,Црн

+Секси Длабок Вврат, Фустан Со Долги Ракави, Облечена Обвиткана Половина, Ремен за Врзување (ременот не с

Макси Фустани За Жени 2023 Лежерна Плус Големина Карирана Шема Плетени Фустани Со Долги Ракавиматеријал :

Junbyone има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентот, да им обезбеди на клиентите �

Udaxb женски фустани модно печатено тркалезно деколте макси датум макси фустани 2xl Ве молиме, не само што г

Затегнувајте се во трендовски стил со фустан за шамиче од време и TRU Флутерскиот, флертниот марамче по п�

Женски Моден Секојдневен Еднобоен Памучен Џебен Фустан без Ракави Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот

67"Length : 104cm / 40.94" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 96см / 37,80" Половината : 84см / 33,07 "Колк : 100см / 39,37" Раст

Информации за производи за производи : женски материјал : 95% полиестер, 5% Spandexcolors : црвена, сина, темно син�

Scroll