Ново
Летни Фустани За Жени V-Вратот Секојдневен Цврст Миди Фустан А-Линија Одмор Краток Ракав Фустан Сина L

Летни Фустани За Жени V-Вратот Секојдневен Цврст Миди Фустан А-Линија Одмор Краток Ракав Фустан Сина L

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 255.84

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со V-Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Шифон. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Во Стил На Кратки Ракави : Средна Должина-Стил На Врат На Облека : Стил На Фустан Со Врат : А-Линија-Шема : Цврста Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С Биста : 94см/37.01" Ракав : 16см/6.30" Рамо : 38см/14.96" Половината Плочка : 66см/25.98" Колк : 114см/44.88" Должина : 116см/45.67" Големина : М Биста : 100см/39.37" Ракав : 16.5 см/6,50" Рамо : 39см/15,35" половината плочка : 70см/27,56" колк : 120см/47,24" должина : 117см/46,06" големина : л Биста : 106см/41,73" Ракав : 17см/6,69" Рамо : 40см/15,75" половината плочка : 76см/29.92" Колк : 126см/49.61" должина : 118см/46.46" големина : xl Биста : 112см/44.09" Ракав : 18см/7.09" рамо : 41см/16.14" половината Плочка : 82см/32.28" Колк : 132см/51.97" должина : 119см/46.85" големина : 2xl Биста : 120cm/47.24" ракав : 19cm/7.48" рамо : 42cm/16.54" половината плочка : 92cm/36.22" колк : 138cm/54.33" должина : 120cm/47.24" материјалната ткаенина е Шифон, Мека И дише, едноставна и цврста боја и флексибилен Дизајн, што ви носи удобност и свежина Во Жешкото Лето. Карактеристики : Женски Обичен Летен Фустан Краток Ракав V Вратот Замав Точка Пушеле Возбуда Нивоа Миди Фустан. Прилики : Секојдневен, Плажа, Одмор, Патување, Одмор, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Стил : Едноставно, растегливо, секојдневно и лабаво вклопување.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на тело,и совршен за секојдневна плажа,одмор,одмор,патување,клуб и секојдневен живот во секоја пригода.

Главните својства

Избор на купувачот

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Ласкање На Пов

13" Должина : 92см / 36.85" должина : 94cm / 37 В Макси Фустан За Вратот За Жени Долг Фустан Секојдневен За Жени Женс

Пол : Жени Повод : Секојдневно,Секојдневно, Забава Тип На Шема : Печатење Стил : Секојдневен...

Функција : Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Об

Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед,

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Дизајн : овој фустан е полн со дизајн, модерен дизајн може да ве натера да се истакнете во толпата, класич

Спецификации : Бои : Сина Боја : 12 Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Материјал : Полиестерска Пригода : Разн�

Женски Моден Градиент Печатење Кратки Ракави Шпагети Макси Фустан проверете Ја Табелата Со Големини пр

Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или о

Содржина на пакет 1x фустан Големина на пакетот : (Ве молиме, дозволете грешка од 13мм поради рачно мерење..

Детали за производот КАЗКСД Летни Фустани За Жени Мода VВратот Без Ракави Цветни АЛинија Фустани Долги �

Во центарот на вниманието . Миди фустан на Софија Вергара Едноставно неодоливо, овој фустан ја комбинир�

4 јули породилен фустан долг фустан за жени фустани за лулашки за жени фустан за ноќта на вештерките за ж

Женски Летни Секојдневни Копчиња За Вратот Краток Ракав Со Џебни Печатени Фустани За Нишање Карактерис

Останете кул и удобно во ова време и плетен фустан Носете со сандали за обичен ден надвор или пар со чизм

Женски Моден Обичен Ремен Без Ракави Без Ракави Отворен Грб Секси Фустан За Печатење ве Молиме проверет

Материјал : Памучна Мешавина Прилика : Дневна, Секојдневна, Спортска Сезона : umn, Зимска Шема Type : Solid1.It изр

Scroll