Ново
Време и време женски излив на фустан од кошула од миди

Време и време женски излив на фустан од кошула од миди

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 287.84

Женствено и фантастично. Оваа избришана кошула миди фустан од време и Тру е неодолив од неговите флертни ракави на мафта до вртежната полнота на тристепеното здолниште. Едноставна јака од кошула се отвора на ласкаво копче надолу за да ги покажете омилените ѓердани, додека должината на MIDI ви дава разноврсност во сезоната со сандали, чизми и сè што е помеѓу. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Опуштено со здолниште од А-линија. Должина : MIDI должина. Затворање : Плоча на предните копчиња; Врзаниот појас. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : јака од кошула; Тристепено здолниште. Midенски фустан од кошула од време од време и вистинито.

Главните својства

Избор на купувачот

45 " Должина : 96см / 37.80" Ракав : 23см / 9.Прилика : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму.Стил на крп�

Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95cm / 37.40" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 17cm / 6.69" Должина : 92cm / 36.22" Г�

4 јули породилен фустан долг фустан за жени фустани за лулашки за жени фустан за ноќта на вештерките за ж

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см / 38 Повод : Одмор, секојдневен живот, роденден, состано

Женски Долг Ракав Лабава Држач Јака Чипка Фенер Ракав Симпатична Мал Фустан Функција : 1 Оваа ткаенина е

Содржина на пакет 1x фустан Големина на пакетот : (Ве молиме, дозволете грешка од 13мм поради рачно мерење..

Женски ноќен клуб моден суспендер ниско намалување на тенок фит торба фустан Материјал : полиестер...

Жените Повик VВратот Еднобојна Завој Долги Ракави Копчиња Лабава Фустан Карактеристики : 1.It изработен е

Жените Секојдневен Секојдневен Кошули Круг Вратот Краток Ракав Маица Лабава Маица Блуза Туника Матери�

13" Должина : 92см / 36.85" должина : 94cm / 37 В Макси Фустан За Вратот За Жени Долг Фустан Секојдневен За Жени Женс

Женски Летен Нов Тенок Фит Цврст Фустан Со Темперамент На Вратот Материјал : полиестер Боја : како што по

Дизајн : овој фустан е полн со дизајн, модерен дизајн може да ве натера да се истакнете во толпата, класич

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Женски Летни Секојдневни Копчиња За Вратот Краток Ракав Со Џебни Печатени Фустани За Нишање Карактерис

Забелешка : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на наша

Scroll