Ново
Скарлет Тапациран Тафтуван Двоен Дневен Кревет со Бандаж

Скарлет Тапациран Тафтуван Двоен Дневен Кревет со Бандаж

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Завиткан во мек кадифе што дава разноврсност во постојните палети на бои, овој тапациран двоен дневен кревет е совршен додаток на комбинирана гостинска соба за домашна канцеларија. Со дневен кревет со двојна големина одозгора и газа одоздола, овој дневен кревет може да прими дополнителни гости без напор. Плус, со својата грациозна рамка од традиционални валани раце и дизајн со крилја, комплетиран со светкави детали со копчиња и полиран хромиран украс на ноктите, овој дневен кревет обезбедува елегантен стил на просторот. Извлечете ја газата кога гостите доаѓаат да ги посетат или фрлаат акцентни перници долж грбот за да создадат пространа седење. Со неутрална боја и разноврсен стил, овој двоен дневен кревет и газа работат со секакви постоечки бои и декор. Сетот вклучува : еден (1) дневен кревет. Домаќин во стил со овој гламурозен дневен кревет и гарнитура. Нежно извајаниот грб, убаво тафтуван со јасни акрилни кристали, создава величествена фокусна точка. Елегантно врамени со странични панели со деми крила и ситни валани раце, секој украсен со индивидуално рачно управувани хромирани глави за нокти. Удобен штедач на простор со извлечена газа совршена за дополнителни гости. Тапациран во мек луксузен сив кадифе. Изграден со топола и МДФ. Вклучени комплети за летви.

Главните својства

Избор на купувачот

Детски Чевли Aut Нови Деца Принцеза Чевли Лак Јазол Кожени Чевли Танц Перформанси Лизгање На Чевли За Мал

Земете Ја Вашата Дневна Доза На Хумор Со Овие Смешни Смешни Маици Ако сакате да им подарите добар подаро

Оваа четка има неизбелени, необоени црни влакна од свињи кои ви овозможуваат да држите остри рабови и да

XO HELSINKI 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО XO ХЕЛСИНКИ 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО...

Осветлете ја секоја просторија со Овој Напад На Ѕидниот Постер ТитанБитка Врамени Трендови Постерите с

Работи Со Лаптопи : Apple Mac Book, Pro, Air / Acer Aspire V, Chromebook, V Нитро, V5, Switch, C720, Еден 10 / Alienware 17, 15, 13 / AorX3 Плус v5, Плу�

"Хидраулични Филтер База, Должина 55 / 16 Во Надвор Од Диа 51 / 2 Во., Влезот 11 / 4 Во НПТ, Излез 1 1 / 4 Во НПТ, За Упо

Овој Принцеза Принцеза Врамени Сликарство Печатење е врвен квалитет Giclee печатење на висока резолуција

Подготвен за бесрамна презентација Заштитен Знак Ликовна Уметност" Лас Вегас " Платнена Уметност, 24х32 : �

КОМПЛЕТ ЗА ПОДЛОГИ Рр Диск БРК Диск За Сопирачки Комплет Одговара : 20062011 БУИК ЛУЦЕРН 2006,2008 2009 КАДИЛАК КО

Прекрасен спектар на егзотични перници за апартман на различни животни стилови Од паметни весели дизај

Содржина на пакетот : Пакетот вклучува : 1 парчиња табела со големина На Комбинезон : Големина Сад ВЕЛИКА

Изработени од подобрени полипропиленски предива, Килимите Адирондак истражуваат стилски прекумерна б�

Ултра удобноста, вклопувањето и стилот совршено се спојуваат за да го создадат вашиот сон жан Овие Женс�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Х

Имајте време од вашиот живот да ловите во дивината, сето тоа од удобноста на вашиот дом, Со Ловечкиот Сет

Scroll