Ново
moobody Автомобил Полесни Приклучок Во автомобил Сплитер Порти USB Интерфејс Автоматски Полесни Приклучок Автомобил Приклучок Адаптер

moobody Автомобил Полесни Приклучок Во автомобил Сплитер Порти USB Интерфејс Автоматски Полесни Приклучок Автомобил Приклучок

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 259.04

Овој производ е опремен со три независно контролирани полесни приклучоци и четири УСБ-интерфејси, кои можат да се прилагодат на повеќе електронски уреди во автомобилот и да полнат повеќе мобилни телефони истовремено. Таа е погодна за самоуправување на долги растојанија. Карактеристики : . Широка компатибилност, погодна за возила од 12-24 V, како што се камиони, автомобил, Теренци итн. Максималната моќност на секој приклучок е100w, може да напојува поголем дел од електричната опрема за мали автомобили. (Ве молиме не ја надминувајте вкупната моќност ОД 100 W). Секоја запалка опремена со својот индивидуален прекинувач за да заштеди енергија и ги штити уредите. ЛЕР индикатор за напојување, следете го напонот на батеријата во реално време до батеријата. Со главниот прекинувач, нема потреба често да се приклучувате и излегувате. Спецификации : . Главна боја : црна, црвена, бела (опционално). Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Влез : 12-24В. УСБ струја/напон : 3.4 А/5В макс. Големина на предметот : 95 * 88 * 35мм / 3.7 * 3.5 * 1.4 во. Тежина на предметот : 167g / 5,9 унца. Големина на пакетот : 160 * 126 * 40мм / 6.3 * 5.0 * 1.6 во. Тежина на пакетот : 226g / 8.0 унца. Пакување Листа : . 1 * Компатибилност Со Широк Приклучок, погодна за возила од 12-24 V, како што се камиони, автомобил, Теренци итн. Максималната моќност на секој приклучок е100w, може да напојува поголем дел од електричната опрема за мали автомобили. (Ве молиме не ја надминувајте вкупната моќност ОД 100 W). Секоја запалка опремена со својот индивидуален прекинувач за да заштеди енергија и ги штити уредите. ЛЕР индикатор за напојување, следете го напонот на батеријата во реално време до батеријата. Со главниот прекинувач, нема потреба често да се приклучувате и излегувате.

Главните својства

Избор на купувачот

Peackock plumagepremium врамени печати врамен ладно притиснато хартија за печатење со супериорна рамка за двојно �

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено за виси,

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да легнува наоколу во оваа супер симпатична поли плетена наметка в

Овој филтер за замена НА КЛИМАТИЗАЦИЈА со високи перформанси ќе ги надмине неелектростатските филтри з

Деца Бебе Топли Девојки Момчиња Фланелен Зимски Руно Јакни Дуксер Капут Моден дизајн,100% Сосема Нов,квал

Ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија има приказ на дом покриен со снег Истакнати бои : б�

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Женска Мода Секојдневни Цветни Кристални Удобни Клинови Сандали Чевли На Плажа ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Раз�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Оваа худи на Russell Tech Fleece Pullover доаѓа во најкул отпечатоци и бои за да одговара на неговиот стил Направено �

Совршен прстен за каква било тренинг или спортска активност Направени од флексибилна и хипоалергична с

Scroll