Ново
Примарна сребрена Сребрена родиум обложена Со Сафир И Дијамантска Нараквица

Примарна сребрена Сребрена родиум обложена Со Сафир И Дијамантска Нараквица

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Додадете малку трепет и сјај на вашиот зглоб со оваа извонредна нараквица. Украсена со 3,645 кружни сини сафирни скапоцени камења и пенливи дијаманти за привлечен дизајн, оваа 7-инчна долга и 3мм широка родиумска сребрена нараквица со сребро може да се пофали со полиран финиш за траен сјај. Оваа прекрасна нараквица обезбедува со фенси јастог затворач.Метална Тежина : 5,30 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Скапоцен камен И Дијамантска Нараквица Завршница : Висок Полски Пол : женски затворач : Фенси Јастог Канџи Метал : Стерлинг Силверметална Боја : Белдимензии : 7-инчен х 3ммсолидопен Заден Камен Детали : Тип : Сафирецолор : Сино : Тркалезна Големина : 3mmweight : 3.645 cttwquanty : 27 Накит Поставување : Prongdiamond Детали : Облик : Тркалезна Тежина : 0.02 Cttwquanty : 2 Накит Поставување : Prongyar Вашиот Предмет Пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Тајланд Полиран, Отворен грб, Сребро, Дијамант, Сафир, Фенси јастог.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : М Биста : 7287см / 28,334,3 " Половината : 6587см / 26,034,3" Големина : Л Биста : 7494см / 29.137.0 " Половината : 6994см

Ова управувачко вратило директно ја заменува оригиналната опрема на специфични апликации за возила...

Осветлете ја секоја просторија со Овој Напад На Ѕидниот Постер ТитанБитка Врамени Трендови Постерите с

Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не �

Нашата Солидна Колекција Има можност да ја осветли секоја просторија со луксузна и жива боја Оваа килим

Подобрете ја функционалноста и заштитата на вашиот телефон Со Куќиштето За Паричник КЛав! Изработена с�

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПАРИЧНИК овој неверојатен кожен таблет заштитен случај е исто така модерно дизајниран

Работи Со Лаптопи : Apple Mac Book, Pro, Air / Acer Aspire V, Chromebook, V Нитро, V5, Switch, C720, Еден 10 / Alienware 17, 15, 13 / AorX3 Плус v5, Плу�

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди Печатиме со висококвалитетни мастила �

Рим Акра 3 Парче Подарок За Мирис : Парфем 3 Мл, Парфимиран Крем За Тело 2,5 Мл И Парфимиран гел за Бања и Туш

Богатствата НА каролина SS8267 OVMT Weimaraner Печка Мит, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични weimaraner у

Многу кул тастатура клучеви големина приближно 4 "Л; Ја Пушта омилената песна На Хана : Никој Не Е Совршен

Scroll