Ново
Накит Дисплеј Плочи Месечината Облик Керамички Коцки За Складирање Ѓердан Прстен Обетки Организатор Алатки Сарај Дома Складирање Материјали

Накит Дисплеј Плочи Месечината Облик Керамички Коцки За Складирање Ѓердан Прстен Обетки Организатор Алатки Сарај Дома Складирање

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 287.84

Спецификации : . Материјал : Керамика. Големина : 10*8*1.6 км. Боја : Повеќебојна. Пакет Вклучени : 1pc * месечината форма накит јадење. Забелешка : . 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. 2. Ве молиме дозволете 0,5-2 см разлики поради рачно мерење 1. Материјал : керамички материјал, нетоксичен, без мирис, отпорен на корозија, мазна површина, безбеден за употреба. 2. Може да држи прстени, обетки, ѓердани и часовници. И можете да го ставите садот за месечината во кујната, бањата, мијалникот, ноќната маса, канцеларијата за да спречите губење на мали додатоци и да ја олесните секојдневната употреба. 3. Дизајн : симпатичниот диск е дизајниран во форма на месечината, што е симбол на елеганција и префинетост, и има многу сјајни точки на керамичкиот диск. Значи, тоа е добра декорација за спалната соба, бањата и кујната. 4. Мала големина : дијаметарот на фиоката е 3,15 инчи € 3,94 инчи (должина € ширина). Таквата мини големина овозможува фиоката за накит на месечината да зазема помалку простор, за да можете да ја поставите каде сакате. Навистина е грижлив асистент кој ќе ви помогне да го организирате вашиот накит. ​5. Подароци : можете да ја користите оваа лента во форма на месечина како подарок за родендени, годишнини од венчавката, Денот на Вљубените, невестински забави, Божиќ или кој било друг посебен ден. Тоа е исто така одличен подарок и украс за пријателите, љубовниците, родителите и соучениците.

Главните својства

Избор на купувачот

Мини Ангел Елка Приврзок Со Сребро Крило И За Божиќ Украси Мини Ангел Елка Приврзок Со Сребро крило и За

Костум За : Рачно изработен подарок / внатрешен и надворешен декор / Доаѓа подготвен за закачување Тежин

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Комбинирајте ја убавината на просторот, небесните елементи и соѕвездијата во едно зачудувачко хиперре�

Студиото Бохо Хуе претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка 26х31, со наслов"Роуз

грешка : Овој мултипакет без шоу чорапи Од Uorcsa се лесни со ѓон за перница за дополнителна заштита и мате�

Совршен за мода и елегантен дизајн, го прави погоден за сите дневни абење Ве молиме дозволете 13см се раз�

Албрехт Дурер претставува прекрасно Уметничко Парче Од Ѕидот Во Рамка Од 25х32 Бело Модерно Дрво, наслове

Ентинеа Плус Големина Тренингот Кошули За Жени Перформанси Долг Ракав VВратот Маица Црвена Дами Еднобо�

Пакет од 73 RMCF0603 JT43 R0 Отпорник Дебел Филм 0603 43 Ohm 5% 0.1 W(1 / 10 W) € 200ppm / °C PAD SMD, Сече Лента, Rohs Пакет од 73 RMCF0603 JT43 R

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

Ве молиме имајте предвид, кинеската големина може да биде малку помала, ве молиме изберете поголема гол�

3 / 824 х 1 / 2 " Мс90726 Воена Шестоаголна Глава Капа Завртка Одделение 5 Фино Конец Среден Јаглероден Челик Кад

Ако сакате да го читате ова смешно јадете спиење книга група дизајн е одличен начин да ги споделите со д�

Сју Ригер претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 12х14 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матирање

Овој женски врв има мека, лесна памучна ткаенина со графичка маичка на леопард печатење, класична кошул�

Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см / 4252 "Рамо : 47см / 1850 " Должина : 71см / 2795"...

Поштенска Марка Барбадос НересПечатени Од Перкинс Бејкон И Ко., 1852 Печатење на постер од (18 х 24) ќе направ

45" ткаенина : овој секојдневен комбинезон Е Изработен од МЕКА, ЛЕСНА ТКАЕНИНА, еластична, Удобна и дише.З�

Scroll