Ново
Паричник стил фолио За хипстрит Феникс таблет случај Тенок одговара стои заштитни ротирачки за 10 универзална носење случаи 10. Стп кожа готовина џеб покрие Розова Ц

Паричник стил фолио За хипстрит Феникс таблет случај Тенок одговара стои заштитни ротирачки за 10 универзална носење случаи

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 265.44

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПАРИЧНИК - овој неверојатен кожен таблет заштитен случај е исто така модерно дизајниран со неколку корисни функции. Вклучени слотови картичка и пари џеб носат околу ВАШИОТ ПРОЕКТ, кредитни и дебитни картички, и пари без да се земе вашиот паричник со вас. Предвремени На Насловната Страница. Сите Функционални Копчиња и Порти се Достапни без Отстранување на Случајот. Не Се Потребни Алатки ЗА Инсталација НАЈДОБРА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : полиуретанската футрола Од Вештачка Кожа со врвен квалитет има мека и издржлива внатрешност на микрофибер што одговара, го одржува вашиот екран чист. Чувајте ја вашата таблета безбедна и заштитна од падови и гребнатини со прекрасната Кутија за Таблети. Овој тенок капак е идеална заштита за сите таблети обезбедете целосна заштита од предната и задната страна и чувајте го вашиот уред заштитен од оштетување за време на транспортот. ГЛЕДАЊЕ БЕЗ РАЦЕ : Без разлика дали пребарувате на интернет дома, уживате во филм или ја читате вашата омилена книга, нашиот тенок дизајн со вграден држач / штанд овозможува Вашиот Таблет да се одмори или во ориентација на пејзаж или портрет за да можете да уживате во вашата содржина без раце. Преклопниот преклопен капак делува како држач за држење на таблетот нагоре ПОД ПОВЕЌЕ АГЛИ на ГЛЕДАЊЕ. Уникатниот дизајн на фолио овозможува лесен пристап до сите пристаништа. Супер лесен и издржлив безбеден материјал без опасност совршен и за деца и за возрасни. Куќиштето е Дизајнирано Да биде Совршено Решение За Родителите на кои им е потребна Заштита Без Грижи од Капки, Испакнатини и "ТИПИЧЕН ХАОС ПРЕДИЗВИКАН од ДЕЦАТА во ИГРА."ИМПОТАНТНА ЗАБЕЛЕШКА : Ова Е УНИВЕРЗАЛЕН КАПАК НА КУЌИШТЕТО ЗА ФОЛИО можеби ќе треба да извадите таблет од куќиштето за да користите задна камера. Покрај тоа, случајот нема целосно да се преклопи со пренослива тастатура на таблетот. Имајте на ум ДЕКА БОИТЕ на ФОТОГРАФИЈАТА може малку да се РАЗЛИКУВААТ од вистинската ставка поради ОСВЕТЛУВАЊЕТО за време на ФОТОГРАФИРАЊЕТО ИЛИ ЕКРАНОТ на МОНИТОРОТ.

Главните својства

Избор на купувачот

5.2 мл., претходно намалена 100% Удобностмек памучна лента од рамо до рамо со двојна игла зашиена лежечка ја

Создава одлична средина за некој посебен да помине со прстите низ вашата коса Сонцето, ветерот и загаду�

Имајте време од вашиот живот да ловите во дивината, сето тоа од удобноста на вашиот дом, Со Ловечкиот Сет

Женско Мини Здолниште За Бодикон, Класично Карирано Печатење Здолниште Со Волнен Молив Со Висок Струк С

Комплет Бела Кујнска Крпа Од 2 Крпи за Садови со специфични уметнички дела од бостонскиот териер...

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потра�

Играчите се тркаат низ собата за да одговараат на нивните бои и да ги изгаснат пожарите! Изгаснете ги по�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Х

Има многу простор за креативност и лукавство со Овие Градежни Блокови На Креола во 36" Џиновска Цевка За �

Додадете малку трепет и сјај на вашиот зглоб со оваа извонредна нараквица Украсена со 3,645 кружни сини са

Ултра удобноста, вклопувањето и стилот совршено се спојуваат за да го создадат вашиот сон жан Овие Женс�

Викерман 34 ' Топла Бела Ц6 ПРЕДВОДЕНА Еден Мувла божиќ светлина во собата Додадете малку сјај на Вашите П

Scroll