Ново
Прво Предупредување СФА Изгубени Предмети Пронаоѓач Со Вграден Bluetooth

Прво Предупредување СФА Изгубени Предмети Пронаоѓач Со Вграден Bluetooth

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Првото Предупредување SFA250 Пронаоѓач На Изгубени Ставки ви овозможува лесно да го поставите растојанието за предупредување за вашите електронски уреди што се способни Bluetooth преку апликацијата преземена на кој било мобилен паметен телефон. Ако предметот прикачен на овој уред е надвор од опсегот, телефонот ќе звучи, давајќи ви можност да ја лоцирате погрешно поставената ставка. Со својот едноставен дизајн и мала големина, овој локатор на ставки е удобен и сигурен начин да бидете во чекор со вашите работи, особено кога сте во движење или имате бројни предмети за следење. Прво Предупредување SFA250 Изгубени Предмети Пронаоѓач Со Вграден Bluetooth : Bluetooth 4.0 (поддржува FMP, PXP). Работи до 33 ' далеку. IPX4 водоотпорен рејтинг, вграден bluetooth пронаоѓач. Напојува со 1 CR1632 литиумска батерија (вклучена).

Главните својства

Избор на купувачот

Сезона : Аил сезони Пол : Мажи Повод : Запознавање и Семејство стил : Модерен Материјал : Полиестер Тип На �

Налепниците За повеќекратна Употреба се лепат на повеќе површини и се отстранливи и еднократно Овие ул�

Преглед : 100% квалитетна количина : 200 Парчиња Боја : Уцена : пластика вкупна должина : Вклучен е пакет од 110

Менли РАЧЕН ИГЛАe Customhitch носи широк спектар на автомобилски делови за замена, како и спортски производи �

Jazwares носи aew фанови на сите нови коди Родос LJN слика, кој најкул ретро изглед! Рекреирајте го вашиот омиле

4.5 мл., 100% памук со прстен, ткаенина 30 / 1 висока густина на бод за помазно печатење на површината на вратот

Дизајниран заедно со зависниот риболов тим во Северозападниот регион На Пацификот, новите Зависници Од

Механички Пумпи За Гориво : 7274 Понтијак Грандвил, 73 Понтијак Боневил, 73 Понтијак Гран Ам, 7374 Понтијак Гра�

Сите Холи Морски Карбуратори се дизајнирани да ги исполнуваат спецификациите на Крајбрежната Стража...

Чувајте го вашето мало милениче здраво и среќно со Оваа Хигинс Зајачка Храна Торба од 4 килограми Ова е о

Барате одлична поддршка за грбот? Столот ОД Серијата ПОЗИ НА ОФМ обезбедува флексибилност и структура ш

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранов

Бали Удобност Револуција безжичните градници ви нудат флексибилно вклопување и удобност наоколу Кул т�

Додадете прскање боја на вашиот проект со нашите НОВИ ТКАЕНИНИ SINGER® 100% цврста памучна ткаенина Со Прсте

Совршено големина за секоја просторија во вашиот дом, Кабинетот За Акцент На Море зрачи со крајбрежна е�

Згора на значајноста На Тајната, ние сме дел од поголема група наречена ОВА Практичната алатка за прона�

Ако го барате следното одлично парче што ќе го додадете во вашата пештера на обожаватели, Овој Тим На Ка�

Регулатор на прозорецот за напојување Регулатор На Прозорецот Се Вклопува Изберете : 19992005 ПОНТИЈАК ГРА�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Големина : М Биста : 8090см / 31,5035,43" Должина : 73см / 28,74" Големина : Л Биста : 8494см / 33,0737,01" Должина : 77см / 30,31" Голе

Acdelco автоматски пренос жици темперамент ' изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет �

Scroll