Ново
Рачна Тенда што Се Повлекува со ЛЕР 78,7 Крем

Рачна Тенда што Се Повлекува со ЛЕР 78,7 Крем

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Оваа тенда што може да се повлече ќе биде идеална за употреба пред прозорецот, на терасата, балконот или во вашата градина. Оваа тенда отпорна на вода и нечистотија и отпорна на ув и временски услови е изработена од квалитетен полиестер со облога од СТП. Силната челична рамка ја прави тендата цврста и издржлива. Полиестерската крошна што лесно се чисти може да се отстрани и измие. Благодарение на рачката, оваа тенда се повлекува. Висината и аголот на тендата исто така може да се прилагодат. Покрај тоа, LED светлата НА соларна енергија обезбедуваат осветлување за заштеда на енергија ноќе. Тендата е лесна за составување. Оваа тенда е совршен избор за вашиот надворешен простор за живеење и лесно може да се ракува рачно.Боја : Крематеријал : Ткаенина (100% полиестер) со стп облога, челик : 78.7"Максимална проекција : 47.2"флексибилна висина на инсталацијата : 78.7"-118.1"дијаметар На Лентата За Поддршка : 0.6"Должина на рачката на чудакот : 49.2"Рачно управуванавода и отвратителен од нечистотијавклучува соларен панел и лед лента потребно : Да Рачно Стигнале Тенди Со Лер 78.7" крем.

Главните својства

Избор на купувачот

Инспирирани од антички производители на сладолед и внимателно изградени од најдобрите шуми и метали, о�

Jumbo Pl"x 40" x 9,5 "(површина за спиење : приближно 41" x 34 ") Мал 20 "x 15" x 5,5 "(површина за спиење : приближно 15" x 12,5 ")...

Уметник : Тадео zavaletasubject : Figutativestyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова е �

Суво грозје се изложени на сонце, сочни сочни калифорниски суво грозје, затегнати во богато кремасто мл�

Сончев ден, неверојатен скок и одеднаш, вие сте незапирливи Комбинетот за романтично марамче за марамче

Peackock plumagepremium врамени печати врамен ладно притиснато хартија за печатење со супериорна рамка за двојно �

Доставете го вашиот простор со овој дизајнер Хамилтон плетенка кафеава тонови луксузна фрлање перница

Линсинг, спиење, игри . без оглед на денот (или ноќта), нека го пушти во врвната удобност на панталоните за

Побарајте паметен начин за далечинско отворање и затворање на портата? Отворачот на вратата на вратата

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да легнува наоколу во оваа супер симпатична поли плетена наметка в

Scroll