Ново
Замокот Место гроздобер кралица со големина метална платформа кревет, бел

Замокот Место гроздобер кралица со големина метална платформа кревет, бел

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2239.68

Покрај тоа, рамката за кревет е завршена со облога на површински прав што обезбедува дополнителна заштита од 'рѓа, осигурувајќи дека бара помалку одржување. Завршено со заоблен раб метална глава и подножје дава едноставна и минималистичка дизајн костум со кој било вид спална соба. Конструирањето целосно од метал со висок крај се состои од 12 парчиња компјутер, дава силна поддршка за тежок душек и потрајни. Но, тоа не е сè - оваа метална рамка за кревет е исто така практична, со изобилство простор под креветот што го олеснува чистењето и одржувањето на чистотата на просторот во вашата спална соба. Можете да уживате во удобен и мирен ноќен сон секоја вечер со промена на креветот во оваа едноставна и минималистичка рамка за кревет. Изработено целосно од висококвалитетен метал и со 12 лекови, оваа рамка за кревети е дизајнирана да смести разни тежини на душеци, осигурувајќи дека ќе ја добиете поддршката и удобноста што ви треба за одмор. Пролетта на кутијата не е потребна за овој дизајн и ќе биде брод во една кутија. Лесно за собрание за возрасни. Со дополнителна централна цврста нога на дрво, оваа рамка за кревети нуди додадена стабилност и поддршка, осигурувајќи дека можете да спиете здраво без да се грижите за цврстината на рамката за креветот. Достапно во големина близнак, полна, кралица и крал и во три различни бои : црна, бела и кафеава.

Главните својства

Избор на купувачот

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

30мм Божиќно Божиќно Дрво Топче Балон Виси Домашна Забава Украс Декор 24пцдескрипција : Моден дизајн, 100% С

Покажете ја гордоста на вашиот тим и трансформирајте го ентериерот на вашите автомобили со корица на во

Табела со големина : (см / инч) Големина(см)tttt T T XLt Length : t47t Hip : t7692пресврт : t6282 2 XLtlengh : t48t Hip : t8096пресврт : t6686...

Изберете совршен подарок за вашите деца со нашата смешна И стилска Колекција Облека За Ноќта на Вештерк

Оваа прекрасна класична продавница за возрасни ЖЕНСКИ подароци за роденденски накит лц се совршени за �

Симпатична Голема Нога Мојата Прабаба Ме Сака Ползавец Со Долги Ракави, совршен роденденски подарок за

Jumbo Pl"x 40" x 9,5 "(површина за спиење : приближно 41" x 34 ") Мал 20 "x 15" x 5,5 "(површина за спиење : приближно 15" x 12,5 ") С�

Рајан Фаулер претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 20х20 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно Подма

2" Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика британија Големина : 12 Еу Големина : 38 Биста : 100см / 39.5" ПОЛОВИНАТА :

Scroll