Ново
Tervis Game of Thrones Triple Walled изолирана чаша за патувања ги чува пијалоците ладни и топло, 20oz - не'рѓосувачки челик, за престолот

Tervis Game of Thrones Triple Walled изолирана чаша за патувања ги чува пијалоците ладни и топло, 20oz - не'рѓосувачки челик,

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 686.56

Изолиран софтвер за пиење Tervis обезбедува крајна комбинација на личност и перформанси за чисто уживање во пиење. Печатено со еколошки растителни мастила или прав обложени со материјал без БПА директно на не'рѓосувачката површина. Tumblers вклучуваат BPA, отпорен на протекување, лесен за чистење и лесен затворен капак. Тројната изолација ја намалува кондензацијата и го одржува вашиот пијалок топол до 8 часа или ладно до 24 часа (користете претпазливост со топли течности). Конструкцијата од не'рѓосувачки челик 18/8 од 18/8 е издржлива, а материјалот нема да ги задржи вкусовите или мирисите. За најдобри резултати, миење на рацете со сапун, вода и сунѓер без гребење. Tumblers и шишиња од не'рѓосувачки челик имаат ограничена 5-годишна гаранција, се направени во Кина и се печатени во Венеција, Флорида. Печатено со еколошки растителни мастила или прав обложени со материјал без БПА директно на не'рѓосувачката површина. Тумблерите вклучуваат BPA, отпорен на протекување, лесен за чистење и лесно затворање на капакот . Тројната изолација ја намалува кондензацијата и го одржува вашиот пијалок топол до 8 часа или ладен до 24 часа (користете претпазливост со топли течности). Конструкцијата од не'рѓосувачки челик од 18/8 не'рѓосувачки челик е издржлива, а материјалот нема да ги задржи вкусовите или мирисите . За најдобри резултати, миење на рацете со сапун, вода и сунѓер без гребење . Тумблерите од не'рѓосувачки челик и шишиња имаат ограничено ограничено 5-годишна гаранција, се прават во Кина и се печатат во Венеција, Флорида.

Главните својства

Избор на купувачот

Споделете ги вашите возбудливи вести Со Нашите Единствени Најдобри Браќа Се Промовираат Во Големиот Бр

Одличен Подарок за Денот На Таткото, Роденден или Божиќен Подарок За Тато, Дедо, Дедо, Тато, Сопруг ова Го

Полициското издание на Кид Моторц Шевролет Расинг Камаро е совршено за децата да се возат низ соседство

Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години.000 слики годишно Завитката со галерија е метод за исте

Тој ќе игра во спортски стил и удобност цел ден со Skechers Dynamight 2.0 Vordix чевли Мека ткаенина ткаенина од горн�

Опис : Количина : 9 парчиња Виси Попрскана Пена Велигденски Јајца Орнаменти Секое јајце има жична јамка з

Наоткриени Женски Пижами Комплети Облека За Спиење Со Кратки Ракави Со Врат Со Капри Панталони Летни Пј

Покрај тоа, рамката за кревет е завршена со облога на површински прав што обезбедува дополнителна зашти

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 61cm / 24.02" Хип : 80cm / 31.50" Должина : 30cm / 11.81" Големина : �

Овој производ е опремен со три независно контролирани полесни приклучоци и четири УСБинтерфејси, кои м�

Оваа тенда што може да се повлече ќе биде идеална за употреба пред прозорецот, на терасата, балконот или

Дами Секси Мода Оглавник Вратот Без Ракави Резервоарот Врвот Точка Лента Печатење Фустан Опис : 1...

Ахгли Компанија Затворен Круг Обработена Црна Новина Област Килими, 7 ' Круг Дизајниран да издржи секојд

Стотник Ласерски Знак Кец На Десетка Корисно Место 5 Во Х 7 Во Средно Име На Брендот : Стотник Јазик : Англ�

Големина : 3,5 см х 6,6 см ( )Класификација : ножици за нокти, Отворач, Синџир На Клучеви Карактеристика : Мулт

Техниката обезбедува брилијантен ефект на боја и мазна завршница што е невидена Од спалната соба до дне

Карактеристики : *висока прецизност алатка мелење голем капацитет чип елиминација, висока ефикасност и

Добредојдовте во нашата продавница, ви посакувам среќен шопинг✮нашите производи се произведуваат во н

Децата можат да го отсликаат времето на поминување на ангажиран и смирувачки начин Времето на гледање п

Премиум мешавина едно порција кафе што го нарекуваме "Оригинално Печење" Ова е нашата потписна мешавина

На Крајот На Лендс мислиме дека сезоната на костими за капење е причина за славење На крајот на краиштат

5 мл., 100% чешлана рингпсун Памучна Хедер е 90 / 10 чешлана прстенеста памучна / полиестерска Бела Боја е заши

Стариот Macbook Pro 13 " Капакот На Куќиштето На Мрежницата (2022.0)е само За Моделот Број А2681 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕ

Плажа Пети Модни Сандали Женски Пети Клип Женски Летен Клин Клип Дното Сандали Плута Клин Сандали За Же�

Модна талент Тренддесничарски фармерки од Софија Вергара ви дозволуваат да ја канализирате вашата вна�

Оваа BSP Women PlSherpa Sherpa Full Zip Reece јакна дефинитивно ќе ве задржи топло цел ден! Двостраното руно е направено о�

Силиконски Восочни Шпатули, Црвена Handономска Рачка Лесно Стапчиња За Отстранување На Влакна Со Соодвет

Натали Авондет претставува прекрасно 14х12 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов " Пр�

Без разлика што подготвувате во кујната, вашата даска за сечење треба да биде издржлива, безбедна и прив

Scroll