Ново
Росфенси Женски Шарени V Вратот Блузи Копче Надолу Ролна Ракав Кошули Блузи Повик, S-2XL

Росфенси Женски Шарени V Вратот Блузи Копче Надолу Ролна Ракав Кошули Блузи Повик, S-2XL

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 199.84

Бренд : Росфенси. Материјал : 95%Полиестер + 5%Спандекс, мека, удобна и топла ткаенина, давајќи одлично чувство за допир и истегнување. Карактеристики : v стил на вратот, јака, преден џеб, шарена шема, лабав стил на вклопување, одличен за сите форми на телото. Лесно се спарува со фармерки, тесни панталони, секојдневни панталони, хеланки и шорцеви, за секојдневно носење, забава, работа, канцеларија, бизнис, одмор, плажа итн. Класичниот дизајн со висок низок заоблен раб може совршено да ги покрие колковите, овие врвови се популарни кај модерните жени од сите возрасти за секојдневен моден изглед. Функција : v стил на вратот, јака, предниот џеб, шарени шема, лабава вклопуваат стил. Натпревар : Спарете со различни фармерки, здолништа, шорцеви и џегинг за изглед. Материјал : 95%Полиестер+5%Спандекс, супер мек, дише и пријателски за кожата. Прилики : Костум за секојдневно носење, работа, училиште, канцеларија, викенд, патување, одмор, одмор, забава, шопинг, секојдневна облека.

Главните својства

Избор на купувачот

симпатична плус големина блузи За Жени,симпатична излегување блузи за жени,обична Работна Облека за же�

Увезени Повлечете го затворањето / Копчето / пуловерите / врвките за влечење Машинско Перење / Миење Ра

Womenените за Ноќта на вештерките печати врвови со долги ракави, моден екипаж опуштени врвови на пулвер, м�

Зодгу Лето Женски Лабави Блузи Плус Големина Блузи Кошули 2023 Зделки Женски Врвови Со Кратки Ракави Град

Како да одговараат на сите изгледаат добро Одлично за секојдневна, дневна или фотосесија, исто така одл�

Женска Кошула Маици Краток Ракав ВВратот Маица Печатење Маица Блузи Блуза Подарок За Жени Функција : 1...

Секси Блиското Боди со Ракавици Ве Прави Шармантни и Привлечни Во Текот на Ноќта Големина(см)ttttttt T T T S Tbod

Womenените со кратки ракави Цветни печатени сончогледни врвови на вратот на вратот маица блузи : 1 е направ

Ви благодариме за поддршката и разбирањето Чистење на кошули, женски кошули, женски кошули Краток ракав

Leylayray Womens Секојдневен Боја Појавување Twill Круг Вратот Краток Ракав Врвови Мултибоја S / M / L / XL / XXL...

Scroll