Ново
Сигурен Оган Furyibdf Бес Интелибам Црн Анодизиран Алуминиум Бел Led Лумени Метри Опсег

Сигурен Оган Furyibdf Бес Интелибам Црн Анодизиран Алуминиум Бел Led Лумени Метри Опсег

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

ДФТ се залага за тактичко двојно гориво " и ја претставува природната еволуција на најпродаваната Тактичка фенерче На Сигурно Бес(Р) во едно излезно 1"500 луменско светло што исто така може да функционира како рефлектор. Функцијата за двојно гориво значи дека светлината може да се напојува со две литиумски батерии 123А или една економична 18650 микро УСБ литиум јонска батерија на полнење. Притиснете или кликнете на неговиот прекинувач за опашка за switономски " непромислено активирање дури и под најстресни услови. Неговиот прецизен микро-текстуриран рефлектор обликува мазен корисен зрак кој е далекусежен" со светла централна област која е исто така оптимизирана за свесност за ситуацијата. Воздушната алуминиумска каросерија и капачето на опашката со висока јачина се виткаат за безбеден стисок и тврда елоксирана Специфична За Мил за екстремна отпорност на абразија и корозија. Речиси неуништлив LED емитер дизајниран да го максимизира излезот на светлината и времето на траење. Двојната функција овозможува светлината да се напојува со 2 литиумски батерии 123А или единствена економична 18650 микро УСБ литиум ЈОНСКА батерија на полнење. Activономско активирање отпорно на будала со прекинувач за опашка; притиснете малку за моментално вклучување, притиснете целосно за постојано вклучување. Микро-текстурираниот рефлектор создава прецизен и мазен централизиран зрак со многу дофат. Издржливото и лесно воздушно алуминиумско виткано тело додава дополнителен слој за држење. Калениот прозорец и заптивката О-прстен спречува корозија, оштетување од елементите и додава сила. Вклучени батерии. Боја : Црна. Димензии( L x w x H) : 5.26 x 1.4 x 1.4 инчи. Тежина : 6,5 унци. Гаранција на производителот : Ограничена доживотна гаранција.

Главните својства

Избор на купувачот

Боди За Бебиња хадсон се суштински дел од гардеробата на бебето Нашите боди имаат симпатични отпечатоц�

Оваа линија за инјектирање гориво за замена е прецизно дизајнирана за да одговара на вклопувањето и диз

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Ти И Јас" Платнена

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип 1 : Кубна Цирконија (ЦЗ)Камена Боја 1 : Количина На Белиот Камен 1

Можете да замените до 17 ролни скапи, расипнички хартиени крпи со само една Од Овие Шведски Крпи...

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Создадете кул крајбрежна средина во вашиот дом со украсна морска перница Од Едноставно Маргаритка! Кол�

Цврст и сигурен : Конструиран со висококвалитетни материјали, дизајнот на металната мрежа гарантира из�

Колекцијата Веторе е хармонична интеракција помеѓу контрастните тонови со занаетчиската атмосфера...

ЕзпакПоле Пили 7инчен пресек сечилото го прави сечење дрвја и екстремитети лесно Пилата Езпакпол ќе го �

Каролини Богатства ББ8402ГФ Бергер Пикард Американско Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Бергер Пи�

Scroll