Ново
Систем за снимање на ретровизори на Pyle PlcMDVR CAM CAM

Систем за снимање на ретровизори на Pyle PlcMDVR CAM CAM

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1183.84

Возете безбедно, звук и со мир на умот со Pyle PLCMDVR49 4,3 инчи, систем за снимање на возила за возила на возила, ретровизор. Овој 2 пакет е одлична опција за семејствата со повеќе автомобили. . Ретровизорот Dashcam Rureview интегрира снимање на видео, преземање на слики и надворешно складирање во мултифункционален дигитален рекордер со висока резолуција со HDMI и излез на медиуми. Овој ретровизор за снимање е одлично за давање снимена снимка за целите на компензација на несреќи и осигурување, а исто така може да се користи за снимање на возење за забава и слободно време. . Овој Dashcam има снимање на DVR, моментална репродукција и преглед на снимените медиуми за да можете да ги пратите снимките на вашата камера. Вграденото видео за автоматско зачувување на Г-сензорот за време на судир и автоматски снима кога чувствува дека вашиот автомобил е близу предмети и открива движење за вашата најголема безбедност .. Фокусирајте се на она што е пред вас и не гледајте зад себе. Системот за снимање на ретровизори на Pyle PLCMDVR49 4,3 инчи, комплет за ретровизор (2 пакет) го покрива грбот. Full HD 1080p предниот Dashcam практично се прицврстува на постојното ретровизор. Вклучува склоп на огледало DVR, резервна камера, кабел за напојување со автомобили и кабел за трансфер на USB. Карактеристики на снимање DVR, веднаш репродукција и преглед на снимените медиуми за да можете да ги пратите снимките на вашата камера. Зема видеа и слики и заштедува преку слот за микро SD мемориски картички, така што медиумите се чуваат безбедно. Вградено видео за автоматско зачувување на Г-сензорот за време на судир и автоматски снима при откривање на предмети во близина или движење за вашата безбедност. Боја : Црна. Димензии (L X W X H) : 12.01 x 3,31 x 12,01 инчи. Тежина : 1,6 фунти. Гаранција на производителот : 1-годишна гаранција. Количина : 2.

Главните својства

Избор на купувачот

Bellissimo Art 'Black and Yellow I' Canvas Art Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметн

Започнува со мерење на вашето домашно милениче и потоа се осигура дека максималната граница на тежина (2

Одржувајте го вашето работно место непречено да работи со помош На кертриџот Рисо Мајстор З Тип 30...

●Уникатен Дизајн●Нашата мисија е да ви донесеме поинаква футрола за телефон.Дизајнерите комбинираат �

46" должина : 104 Пол : Мажи.73" Должина : 102cm / 40.Ентинеа Менс Големи И Високи Панталони Се Протегаат Еластични

Преголемата преголема исечена јакна од велур со велур Вашиот изглед и за тоа само доби ажурирање инспир

Уметник : Valarie Wadesubject : Floral Style : Modern & Cote Moper Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у

Тема : Флорална и ботаничка стил : Современа Производ Тип : Сребрена рамка, црна матка, акрилна трговска м

Флорал Noemi, дополнително широка ширина со ширина на ширина, пумпи за отворено пети е супер елегантно со п

Зачудувачки летен стил за плажа, базен или каде и да е Црвените, белите и сините бикини на социјалниот ан

Удобно и удобно! Соберете пар (или два) од шорцеви за велосипеди со лесна облека од garanimals за вашето девој�

Хадсон капа за заштита Од сонце За Бебиња ги штити главата, вратот и очите на вашето бебе и мало дете дод�

Пакетот за кора од лична пица Kontos содржи две седуминчни, рачно истегнати кора од пица со маслиново масло

Оваа прекрасна црна и златна планинска пејзаж V Canvas Art се печати со употреба на највисок квалитет на маст

Изолиран софтвер за пиење Tervis обезбедува крајна комбинација на личност и перформанси за чисто уживање �

DEN 0.33

80 QT капацитет Вграден отвор за шишиња Погодно од дното на дното на дното на дното, виден Универзитет во К

Scroll