Ново
Сите Моќни Пакс За Детергент За Перење, Бесплатни Чисти За Чувствителна Кожа, Без Мирис И Боја, Бројат

Сите Моќни Пакс За Детергент За Перење, Бесплатни Чисти За Чувствителна Кожа, Без Мирис И Боја, Бројат

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

сите бесплатни јасни моќни пак се 100% без парфеми и бои со концентрирана моќ за чистење во погодно пак. сите бесплатни чисти е препорачаната марка за детергент #1 од дерматолози, алерголози и педијатри за чувствителна кожа. Овие хипоалергични моќни пакувања Се Тешки За Дамки, Нежни за Кожата. Користете со сите бесплатни чисти листови за омекнувач и фен за чиста и мека облека со статичко намалување на фенот. Сите бесплатни и јасни моќни пак се без мирис, без мирис и се безбедни за употреба во која било машина за перење, вклучително и висока ефикасност (ТОЈ) и тие целосно се раствораат дури и во ладна вода. Додадете пак(и) во барабанот на машината за перење пред да додадете облека. Користете 1 пак за мали и средни оптоварувања или 2 пакувања за поголеми оптоварувања потоа измијте како и обично. сите моќни пакс се безбедни за септички системи и не содржат фосфати. Овој пакет содржи една торбичка од 39 сите бесплатни јасни моќни пакувања, доволно за 39 редовни товари алишта. Без мирис, без мирис и 100% без парфеми и бои со концентрирана моќ за чистење во погодно пакување. сите бесплатни чисти е препорачаната марка за детергент #1 од дерматолози, алерголози и педијатри за чувствителна кожа. Отстранува 99% од врвните секојдневни и сезонски алергени.**Првут од кучиња и мачки, прашина од грини, полен од амброзија, полен од трева/дрво. сите не се наменети за лекување или спречување на алергии. Овие хипоалергични сите слободни и јасни моќни пак се безбедни за употреба во која било машина за перење, вклучувајќи висока ефикасност (ТОЈ) и на која било температура на водата. Овој пакет содржи една торбичка од 39 сите бесплатни чисти моќни пакувања за детергент за перење, со едно редовно оптоварување по пак. Доволно за 39 товари за перење.

Главните својства

Избор на купувачот

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Рантрон од пазарот На Џојбај.Задолжителен комп�

Карактеристики : Овој случај е изработен од висококвалитетна издржлива стп кожа и ажурирана мека внатр

Tech circle phone cae е компатибилен со iphone 14 (6,1инчен) 2022 ослободување; се вклопува совршено и цврсто; компатибиле

Специјални дами мода цз прстен со висок квалитет зачудувачки популарен накит во солидна 14к Злато...

Тен Акварел Памучна Растителна Ткаенина е дел Од Така Бог Направи Колекција На Земјоделски Ткаенини от�

Прилагодени Маици За Мажи Машки Обичен Патент За Печатење Свртете Ја Блузата Со Јака Со Кратки Ракави К�

Денот На вљубените Безличен Кукла Перница Случај Софа Фрли Перница Покритие Дома Декор Спецификации : т

Оваа тенда што може да се повлече ќе биде идеална за употреба пред прозорецот, на терасата, балконот или

Патриша Пинто претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 15х15 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Овој производ е опремен со три независно контролирани полесни приклучоци и четири УСБинтерфејси, кои м�

Ве молиме дозволете 12мм се разликува поради рачно мерење, благодарам.Овие Чевли Одат Со речиси секое Па�

Женска Мода Секојдневни Цветни Кристални Удобни Клинови Сандали Чевли На Плажа ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Раз�

Scroll