Ново
Дехидратор на дигитална храна Gourmia GFD

Дехидратор на дигитална храна Gourmia GFD

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Дехидратор на храна Gourmia GFD1750 со дигитална контрола на температурата на допир, десет ленти за сушење плус говедско месо и колбаси за висина, елегантен дизајн, транспарентен прозорец и бонус готвач - црна во гурмија, сакаме да ви понудиме искуство за создавање здрава и иновативна храна во удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста на удобноста твојата сопствена кујна. Поставките за дигитална температура го прават овој дехидратор почетник пријателски, бидејќи ви покажува прецизно време на сушење и температури што ви овозможуваат да го следите процесот за совршени резултати секој пат. Започнете да уживате во вкусни дехидрирани третмани денес со нашата корисна книга за рецепти! Скокајте на овој нов тренд на готвење што не само што создава одлични третмани за дегустација, туку е и добро за вас. Со нашиот дигитален дехидратор на храна е полесно од кога и да е да заштедите пари, да бидете одржливи и да создадете вкусни закуски за целото семејство да ужива! Создадете вкусни необични, овошни ролни, мешавина од патеки и повеќе без хемикалии и адитиви што ќе ги најдете во скапа препакувана храна од продавницата! За овој производ : - Енергија : 550 W/120 V -60 Hz - Температура : 40-70 степени - 10 суви слоеви - Креирај суво овошје и зеленчук - Висока вата за брзи резултати - Транспарентен прозорец за внимателно следење - Материјал за куќиште : АБС - Големина : 260 X 390 x 380 mm Нашиот дехидратор на храна користи десет фиоки систем што ви овозможува да создадете повеќе серии дехидрирана храна во исто време.

Главните својства

Избор на купувачот

Jumbo Pl"x 40" x 9,5 "(површина за спиење : приближно 41" x 34 ") Мал 20 "x 15" x 5,5 "(површина за спиење : приближно 15" x 12,5 ")...

Табела со големина : (см / инч) Големина(см)tttt T T XLt Length : t47t Hip : t7692пресврт : t6282 2 XLtlengh : t48t Hip : t8096пресврт : t6686...

Големина : 110 Препорачана Возраст : 34 Години Биста : 63см / 24.80" Должина : 40см / 15.75" Големина : 120 Препорачана В�

За девојчето кое сака најжешките бои и стил, Никол од формулата за долго носење на Nail Nail, се осигура дека

Оваа прекрасна апстрактна транзициска форма црна IV платно уметност се печати со употреба на највисок к�

Доставете го вашиот простор со овој дизајнер Хамилтон плетенка кафеава тонови луксузна фрлање перница.

Обезбедува удобна точка на спојот за 3, 16 '' I.D Завршени жици, оценети со максимум 30 засилувачи, лесна за ск

Дозволете му на вашиот стил да зборува сам за себе секој пат кога ќе излезете да ги носите Skechers паралелн�

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате ✈ ✈Машки Товарни Работни Панталони Редов�

Оваа примамлива Оригинална Ѕвезда К Форма на Срце 6мм Симулираше Розов Турмалински Бајпас Прстен, доста

Чистота на благородни Метали : 10кфиниш : Полиранширина на Лента : 8 mm Size (Минимум) : 12,5 Големина (Максимум) :

Главни единечни прицврстувачи на млазници со само чистење во Daisy White 2 Пакувајте ги прицврстувачите на е�

Комплет за надградба на сопирачката за еволуција на сопирачката Z23 со дебеломер го прави едноставна и ц�

Покажете ја гордоста на вашиот тим и трансформирајте го ентериерот на вашите автомобили со корица на во

Scroll