Ново
Енергетска стоп Предна и задна подлога за сопирачка на сопирачката Z и комплет за ротор со црвен прашок обложени дебеломер KC одговара на Ford Mustang

Енергетска стоп Предна и задна подлога за сопирачка на сопирачката Z и комплет за ротор со црвен прашок обложени дебеломер KC

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 5707.20

Комплет за надградба на сопирачката за еволуција на сопирачката Z23 со дебеломер го прави едноставна и цена ефикасна за да се зголеми моќта на сопирање на вашиот дневен возач. Овој комплет за стоп на електрична енергија е дизајниран да обезбеди ниска прашина и надградба без бучава над системот за сопирање на акции. Комплетот за надградба на сопирачката за напојување Z23 ​​го прави едноставно да ја завршите вашата сопирачка со вклучување на сè што ви треба : совршено совпаѓани дупчат и слотирани ротори, Z23 еволуција на керамички влошки за сопирачки со јаглеродни влакна, надграден хардвер и лубрикант со високи перформанси. Влошките за сопирачките со керамичка формула со ниска прашина се засилени со јаглеродни влакна за зајакнување на соединението. Овој комплет за сопирачките е без прашина, без бучава и ќе ви даде зголемена моќност за сопирање без да ја жртвувате секојдневната дивестливост. Роторите се фрлаат со употреба на најдобрата металургија G3000 со строги толеранции на OE - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се направат какви било измени. Прецизните дупки за вежба овозможуваат максимално ладење на роторот. Ова ја задржува температурата на сопирачките надолу за време на екстремни услови за работа. Заоблените слотови помагаат да се избрише секој гас или остатоци - држејќи јасна контактна лепенка на површината на роторот за безбедно, мазно сопирање. Позлата со сребрена цинк дихромат се нанесува на сите дупчат и склопени ротори, тие не само што изгледаат одлично зад вашите тркала, туку помагаат да се спречи 'рѓа и корозија. Калинерите на сопирачките се обложени со лесна облога во прав што помага да се спротивстави на 'рѓата и корозијата и да се продолжи животот на дебеломер. Црвената е убав допир и навистина се истакнува зад вашите тркала! Направете ги вашите сопирачки правилно со комплетот за сопирачки за сопирање на Evolution Sport Sport Sport. Енергетска стоп пред и задна подлога за сопирачка Z23 и комплет за ротор со црвен прав обложени дебеломер KC4148.

Главните својства

Избор на купувачот

Одликувајќи се со оригиналната усна на Flatfish, маснотијата на Worden е дизајнирана да ги надмине сите стари о

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Обезбедува удобна точка на спојот за 3, 16 '' I.D Завршени жици, оценети со максимум 30 засилувачи, лесна за ск

Покажете ја гордоста на вашиот тим и трансформирајте го ентериерот на вашите автомобили со корица на во

Дозволете му на вашиот стил да зборува сам за себе секој пат кога ќе излезете да ги носите Skechers паралелн�

Лесен стил на носење со лесен вклучен и исклучен дизајн на лизгање со стрии за да се движите со вас кога �

Nsонсонвил е опседнат со изработка на најпосакуваната колбас во светот Основана од скромни почетоци во 1

Совршената мешавина на удобно, нагласи и леги е тука Паметните и секси мрежни гаќички со високи нозе се �

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, ова подготвено уметничк

Градник За Двојна Поддршка на Жените ентинеа Проѕирна Мрежа Деми Долна Жица Црн 36 / 80сезона : Четири сезо

Сончев ден, неверојатен скок и одеднаш, вие сте незапирливи Комбинетот за романтично марамче за марамче

Уметник : јуни Ерика Вессубјект : Сè уште начин на живот : Наутички проитивен Тип : Галеријаобвиткано пла�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Совршен прстен за каква било тренинг или спортска активност Направени од флексибилна и хипоалергична с

Работете, играјте и соочете се со денот со потпис од Levi Strauss Bootcut Подигнување и инсејм : среден пораст; 32 "И

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Линсинг, спиење, игри . без оглед на денот (или ноќта), нека го пушти во врвната удобност на панталоните за

Измешајте, совпаѓајте и повторете! Симпатичнакакокосичка од 3 парчиња облечена од Wonder Nation го одржува де�

Спијте ладно со сертапедиќната перница за ладно гел Покривот на оваа кул перница за пробивање на гел ја

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Прославете ја својата врска со овој елегантен ѓердан од мијабела солитер Монтирана во треперливо сребр

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee Нашите

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да легнува наоколу во оваа супер симпатична поли плетена наметка в

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено за виси,

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Композиторот Марк Корвен и јас развивме кратенка што работиме заедно на вештерката Ова го натера сораб�

Доставете го вашиот простор со овој дизајнер Хамилтон плетенка кафеава тонови луксузна фрлање перница.

Зависни, динамични и предодредени да бидат омилени, Terra 29 "Inseam Затворање : копче и поштенски мува Џебови :

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Оваа прекрасна апстрактна транзициска форма црна IV платно уметност се печати со употреба на највисок к�

Scroll