Ново
Стерлинг Сребрен Полиран Создаден Рубин Прстен

Стерлинг Сребрен Полиран Создаден Рубин Прстен

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Прекрасен, сребрен и родиумски прстен кој е задолжителен за секоја колекција. Овој прстен се одликува со блескав асортиман од 0,441 cttw создаде родени камења од црвен рубин јули кои блескаат дење или ноќе. Камењата се поставени убаво во поставување на канал кои се наредени совршено без недостатоци. Достапно во целосна големина 6. Изразете се на уникатен и забавен начин Со Новата Колекција Изрази Што Може да се Редат. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, совпаѓате и редите заедно, што ќе ви овозможи да го промените вашиот стил во еден момент. Изразите што се редат нудат накит изработен од сребро, живописно емајлиран, 14 каратно позлатен, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се нареди.Метална Тежина : 2,66 Грама Накит Тип : Стил На Финирање : Редење Вечност Ринггендер : Женски метал : Стерлинг Силверметална Боја : Ширина на Бела Лента : 2,5 Ммринг Големина : 6солидгемстоун Детали : Тип : Лабораторија Создадена Рубин Месец На Раѓање : Јуликолор : Црвена Форма : Тркалезна Тежина : 0,441 cttw Jewelry Поставување : Канал Предметот пристигнува Во бесплатна зелена кутија за подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Индија 2.5 мм ширина, родиум-позлатени стерлинг сребрена лента, Создаде рубин скапоцени камења,.77 cttw за големина 7, Носете ја сама Или во значајни комбинации, Тежината е Приближно 1,93 грама.

Главните својства

Избор на купувачот

Симпатична Голема Нога Мојата Прабаба Ме Сака Ползавец Со Долги Ракави, совршен роденденски подарок за

Мојот Втор Божиќен Дедо мраз Со Бонбони Трска Бебешка Маица, совршена за втората Божиќна сезона на внук�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

МАРУЧИ 2021 ПОТПИС ВОЗРАСНИ РАКАВИЦИ ЗА ВАТА ПАР 21ф контурите НА грбот на Прстите се намалуваат за чисто, �

Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка ❀ СОВРШЕН БОЖИ�

Покажете ја гордоста на вашиот тим и трансформирајте го ентериерот на вашите автомобили со корица на во

За девојчето кое сака најжешките бои и стил, Никол од формулата за долго носење на Nail Nail, се осигура дека

Детали за големината : можете исто Така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и т

Оваа примамлива Оригинална Ѕвезда К Форма на Срце 6мм Симулираше Розов Турмалински Бајпас Прстен, доста

Татко ти ти значи многу Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот Не само што ги прави �

Дозволете му на вашиот стил да зборува сам за себе секој пат кога ќе излезете да ги носите Skechers паралелн�

Донесете го вашиот тимски дух со овој лесен за транспорт на поладен, прилагодлив во вашиот омилен тим за

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате ✈ ✈Машки Товарни Работни Панталони Редов�

Одење Голф со Мојот Афиондеца голф Бебе Лигавче, одлично за славење на игра на голф со Дедо Нашата Бебеш�

Овие водоотпорни пвц чизми за дожд можат да ги одржат вашите стапала суви и топли во дождливи денови или

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Големина Табела : Големина : XL Биста : 108cm / 42.52" ракав : 19cm / 7.48" Рамо : 40cm / 15.75" Должина : 75cm / 29.53" Големина : XXL Б�

Големина : 110 Препорачана Возраст : 34 Години Биста : 63см / 24.80" Должина : 40см / 15.75" Големина : 120 Препорачана В�

Jumbo Pl"x 40" x 9,5 "(површина за спиење : приближно 41" x 34 ") Мал 20 "x 15" x 5,5 "(површина за спиење : приближно 15" x 12,5 ")...

Топол, смел нордиски племенски дизајн ткаен во богати, природни бои Неговиот потресен ефект на четка да�

Парохиската нација за мажи OPN88458 G Патика е опрема за целодневно носење Овие патики се состојат од затвор

Scroll