Ново
Стерлинг Сребрена Полиран Розова Плоча Бран Прстен

Стерлинг Сребрена Полиран Розова Плоча Бран Прстен

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1382.40

Современ геометриски стил! Создадете уникатен нареден дизајн со закривени ленти со различни бои, дезени и ширини. Оваа лента од 2,25 мм изработена од сребро се одликува со мазна полирана, позлатена завршница од 14к роза и нежна форма на бран. Носете го сам или магацинот само со други закривени ленти. Редење Изрази Стерлинг Сребрена Полиран Розова Плоча Бран Прстен : 14kt роза позлатени закривена bandpoled заврши изработени во sterling silverstackble Изрази brandable достапни во повеќе големини.

Главните својства

Избор на купувачот

Прекрасна ВредностЗаПари!ОГРАНИЧЕНА КОЛЕКЦИЈА САМО ЗА вас : ја создадовме оваа персонализирана колекц�

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Должина На Предметот : 32 ммплејтинг : Родиум Шарм / Должин

Барате Вкусен И Лесен Златен Приврзок Шарм што Нема да ве Оптовари? Ова Прекрасно Парче Од Карат Во Кара�

Порака ни ако сакате нешто обичај направени за вас Ако се премислите и / ИЛИ ПОВЕЌЕ не ЈА САКАТЕ предмет

Во центарот се наоѓа Скапоцен Камен со поплочен сет дијаманти што го опкружуваат изнесувајќи ја убавин�

Лекс и Лу 14к Бел Златен Дијамант И Син Сафир Пост Обетки ЛАЛ2073 Продадени во Парови 14к Бело Злато ...

Кажете "јас правам" со оваа едноставна, но елегантна свадбена лента, изречена во 10 каратно жолто злато...

Сигурно ќе импресионирате, овој блескав прстен од бело злато од 14 карати ќе направи одличен додаток на в

Импресивните Изрази Што Се Редат Стерлинг Сребрено розово обложен Полиран Прстен За Редење, изработен �

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм Овој Прстен Со Изрази што С

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно бело злато...

Jew Накит 14к Жолто Злато Прстен Круг Кубни ЦИРКОНИЈА ЦЗ Годишнината Свадба Бенд Големина 7 14к Злато ЗАГАР�

Додадете малку одблесок и стил на вашиот изглед со оваа лента за редење, 1,2 мм Овој Прстен Со Изрази што С

Уникатно парче со многу скриени значења сигурно ќе ги сврти главите во стравопочит Овој приврзок беше ф

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне

Осигурајте се дека секогаш имате накит за да ја комплетирате вашата облека со овој софистициран украс...

10кт Двобоен Златен Машки Багет Дијамантски Шарм Приврзок 13 / 4 Цттв Изработен во Двобојно Злато од 10кт...

Сигурно ќе импресионирате, овој блескав прстен од бело злато од 14 карати ќе направи одличен додаток на в

Покажете ја вашата љубов кон кученцата и сите животни со нашата неодолива 925 сребрена мушка за печатење

Изгледа прекрасно и елегантен со оваа прекрасна 14 каратно бело злато аметист прстен Сјајниот прстен пр�

Солидна 10к Бело Злато Универзитетот Во Мемфис Вклучен Е Голем Приврзок (21мм х 26мм) Елегантна Кутија За П�

10к Бело Злато 3мм Лесна Милгрин Половина Круг Свадба Бенд Големина 9.5 Големина : 9.50 Должина : 0 Мм Материја

Мерења : 9Х7 мм Број На Камен : 1 Грижа За Накит : Исклучителен Скапоцен Камен Од Црн Оникс : Подигнете го ва�

Овој елегантен веренички прстен се одликува со 5 / 8 каратно Маркизно Сечење Пасијанс од г боја и наспрот�

Scroll