Ново
Тајни богатства модерен фустан за облека за спиење во миди, пакувања

Тајни богатства модерен фустан за облека за спиење во миди, пакувања

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Оваа наметка без ракави за спиење без ракави од тајни богатства е совршен додаток на секоја гардероба. Наметката без ракави на вратот има подолга должина со координативни детали за трим за да ја воздигнете гардеробата за облека за спиење. Побарајте џебови од странични цвеќиња за да ги чувате вашите скапоцености додека легнувате низ куќата или излегувате надвор. Изработено во супер мек рајон/спандекс за лесно носење и грижа. Совршено парче за секоја лежерна активност. Должината MIDI го прави ова модерен, лебдат кон Dreamland или Lounge наоколу во оваа стилска наметка. Без ракави миди хемија, должина од 44 ". Странични џебови на цвест. Детали за само-ткаенини за само-ткаенини. Супер меки 95% рајон/5% ткаенина Спандекс. Машината што може да се мие.

Главните својства

Избор на купувачот

Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед,

Женски Долг Ракав Лабава Држач Јака Чипка Фенер Ракав Симпатична Мал Фустан Функција : 1 Оваа ткаенина е

Пол : Жени Повод : Секојдневно,Секојдневно, Забава Тип На Шема : Печатење Стил : Секојдневен Должина на ра�

Женски Летен Секојдневен Фустан Ладни Раменици Возбудливи Ракави Фустани Со Џеб ве Молиме проверете Ја

Памучна мешавина, растеглива ткаенина, многу мека и удобна за носење Сплит / елегантни / долги ракави / ви

18" рамо : 67см / 26.18" Колк : 136СМ / 53.80" Ракав : 39см / 15.35" Половината : 105см / 41.46" големина : 3хл Сад : 18 еу : 48 велика б

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Без Ракав

Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95cm / 37.40" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 17cm / 6.69" Должина : 92cm / 36.22" Г�

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см / 38 Повод : Одмор, секојдневен живот, роденден, состано

94" Половината : 95cm / 37.Модниот дизајн може да ве направи повеќе и виталностшто добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски

Материјал : Polyester5.Great Elasticity Fit : Fit ture to Sizethickness : Standard Style : Casual Culle : VNeckclothing должина : средно теле ве прават по

Големина : М Биста : 86см / 33,86" Должина : 82см / 32,28" Големина : Л Биста : 89см / 35,04" Должина : 83см / 32,68" Големина : XL

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

4 јули породилен фустан долг фустан за жени фустани за лулашки за жени фустан за ноќта на вештерките за ж

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврста Боја...

Scroll