Ново
Туск Мегабит Радијална Гума 26х9 - ЗА КАН-АМ Маверик Спорт 1000Р РЦ -

Туск Мегабит Радијална Гума 26х9 - ЗА КАН-АМ Маверик Спорт 1000Р РЦ -

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Специјални Белешки : ве Молиме запомнете : големините на Гумите варираат во зависност од машината, проверете ја моменталната големина на гумата и тркалото пред да нарачате.Додавањето гуми со големи димензии може да ги промени карактеристиките на ракување на вашето фабрички опремено возило. Екстремната грижа мора да се користи за да се спречи губење на контролата или превртување за време на остри вртења или нагли маневри. Преголемите гуми може да се тријат под екстремни агли на управување и екстремна компресија на суспензијата. Продадени поединечно. Патент Во Очекување на шарата дизајн. Мек - Среден Терен. Радијална, 8 Номинална конструкција. Одличен дизајн управуван од теренски перформанси. Супериорни перформанси на лабав терен или тврди површини. Зголемена влечна сила за модели со високи коњски сили. Крајна стабилност на права линија при забрзување на лабав терен. Агресивен стил на шарите. Самочистење голем отворен дизајн на шарите. 3/4" длабочина на шарите.

Главните својства

Избор на купувачот

Производ : Ткаенина За Перничиња За Стол За Јајца : Полиестерфул Пополнете : Пп Памук : Дома / Надворешно /

48" Должина : 69см / 27 Високо квалитетно производство : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 108см /

Здраво, Драг Клиент, Добредојдовте Во Нашата ПродавницаБрглопф!Ве молиме, не само упатете го водичот за

Изберете од различни бои за да одговараат на вашиот личен стил Моден дизајн, секојдневен долг ракав, лес

Материјал : полиестерска ткаенина Печатење : користење техника за сублимација на топлинска боја, долгот

19962000 Isuzu Hombre Сијалица Со Ниско Светло (S / XS)ОДГОВАРА : 2000 Hombre S L4 2.2 L Автоматски 2Врата Продолжена Кабина П�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Малиот Дух на симпатична Грама со Ѕвезди Новороденче Ползавец Прави симпатичен прв подарок За Ноќта на

Детали : * сосема нов и висок квалитет*Висока осветленост, мала потрошувачка на енергија,водоотпорна, те�

Подобрете го вашиот простор за живеење со разиграната ѕиркачка налепница од верверица Оваа шармантна н

"Овие шишиња со вода изолирани од нерѓосувачки челик од 32 мл се совршени за одржување на вашите пијалоци

Покажете и на вашата внука љубов со Малото Зајаче На Нашата Тетка Симпатична Велигденско Зајаче Уши Беб

Стилски, Класичен, Подготвен Американски стил од 1985 година Томи Хилфигер е високо баран текстил бренд и�

Нашиот Основен Знак За Изложбен Салон може да биде прикачен на вратата, ѕидот или прозорецот на вашиот д

Gildan Dryblend® Дуксер Со Качулка Големина до 3 XL 9 мл. / yd2 (САД) 15.5 мл. / Ld (CA), 50 / 50 preshrunk Памук / Полиестерсигурнос�

Scroll