Ново
Primal Silver Silver Silver Silver Rhodium-обложен овален дијамантски акцент сатен шкаф со ланец на кабел за форзантина

Primal Silver Silver Silver Silver Rhodium-обложен овален дијамантски акцент сатен шкаф со ланец на кабел за форзантина

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Брожен додаток на нејзината колекција, овој елегантен, но софистициран полиран ѓердан од сребро шифри, е само прекрасен. Декорирани со треперливи тркалезни дијаманти со обрасци на вртење, овој овален шкаф има доволно простор да одржи две слики во облик на овална 12,25х18.4 мм. Вклучен е 18-инчен долг кабелски ланец со затворач на прстен. Color : White Locket with Bail Dimensions : 39mm x 20.45mm Chain Dimensions : 18-inch x 1.3mm Holds 2-12.25x18.4mm Oval Shaped Photos Opens Hollow Diamond Details : Shape : Round Weight : 0.01 cttw Quantity : 2 Jewelry Setting : Prong Your item arrives in a complimentary green gift box with бел лак, совршен за чување или подароци.

Главните својства

Избор на купувачот

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Со силен фокус на модерни материјали и бои, извршени со детални третмани и украси, Mudd чевлите носи чувст�

Pop Sockets Pop Grip со заменлив врв за мобилни телефони е дел Стилски телефонски додаток, делумно спротивставен

Уметник : Lightboxjournals Ubject : Пејзажапелатива : Модерни и современи проодни типови : Галеријаобвиткано платно

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална wallидна уметност со сив к�

Уметник : Brookview Studio Subject : Пејзажапелатиј : Тип на крајбрежје Производ : Галерија обвиткано платно Арт...

Компанијата за чипови на Алјаска, Гризли, чипс од компири, се сериозни чипови за котел Овие чипови се нап

Специфично за производи за производи : без автоматскосклопување на местото на откривање : без слепи точ�

Подуени и модни бебиња туту деца сјајни здолништа со туту за девојчиња Материјал : полиестер Боја : Како

Карактеристики : *3 1 / 8 инчи 80 mm x 80 mm x 80 mm, вклопување 31 / 8 инчен триаголник осцилирачки мултиалатки за пес�

Споделете ја сладоста на Денот на в Valentубените со овошните закуски на в Valentубените во Валентин! Направе�

Подигањето на средниот пораст е тука за да остане ЈЕЕЕ Фармерките за подигање на средниот пораст на Jordо�

Покажете колку сте досегашни сте кога ги носите овие машки графички мачки на МТВ Направено од мек и издр

Справи со тениски натпревари или вежби со леснотија во женските Скоки на Рибок Skorts за перформанси на Reebo

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво декоративно обликување, давајќи

Scroll