Ново
Јубатуо Женски Дуксер Женски Патент Тркалезни Врвови На Вратот Памучни Блузи Секојдневна Модна Кошула Врвови На Женски Обични Врвови Со Долги Ракави Светло И Удоб

Јубатуо Женски Дуксер Женски Патент Тркалезни Врвови На Вратот Памучни Блузи Секојдневна Модна Кошула Врвови На Женски Обични

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Јубатуо Женски Дуксер Женски Патент Тркалезни Врвови На Вратот Памучни Блузи Секојдневна Модна Кошула Врвови На Женски Секојдневни Врвови Со Долги Ракави Светло и Удобно Темно Сино 2 XLFeatures : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темпераментна Должина На Патување : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1x Жени Врвната Мека И Лесна ткаенина обезбедува исклучителна удобност за целодневно носење. Лабавото вклопување со спуштени шевови на рамената овозможува лесно движење. Долгите ракави и тркалезното деколте нудат секојдневна покриеност. Живописниот дизајн на печатење додава стилски талент. Совршен за спарување со фармерки, хеланки или џогери за опуштен изглед.

Главните својства

Избор на купувачот

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

29 '' 'SLEEVE : 23.88 '' Рамо : 45cm / 17.52 '' Рамо : 44cm / 17.Големина : S Bust : 96cm / 37 Тоа е најдобриот избор за подароци за подар

Многу кул за носење, Нов Изглед, 3 дуксери со качулка за жени лабави дуксери за жени лабави дуксери за дук

Женски Врвови Жени Со Кратки Ракави Лабава Лежерна Шарена Карирана Кошула со Средна Должина копче Надо�

Женски обичен моден цветен цветник со долг ракав со долги ракави на врвот на вратот на вратот на вратот �

Големина : М Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 160см / 62 Се Што Сакаме Е Да Ви донес�

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см / 43.03 "Ракав : 63cm / 24.Карактеристики : Секојдневен Долг �

П : дали е квалитетот на облеката како што е опишано? Прокожа, еластична издржлива, ја олеснува целоснат�

Добредојдовте Во Хуачен! Метод на перење : машинско перење Одлично Совпаѓање : Добро со фармерки, секојд

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете порака До Нас Карактеристики : Резервоарот Блузи З

Должина На Ракавот : Краток Ракав.24 должина69СМ / 27 Женски врвови.Лесно Се Совпаѓа со Фармерки, Панталони,

Секси Блиското Боди со Ракавици Ве Прави Шармантни и Привлечни Во Текот на Ноќта Големина(см)ttttttt T T T S Tbod

ЗАБЕЛЕШКА : : 5 XГолеми САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 128cm / 50.37 "Ракав : 46см / 18 Големина : : ХГолеми С

опремени ребрести маици за жени.50"Size : LBust : 104cm / 40 Овој основен врв е разноврсното парче што сите стилски �

Материјал : полиестер Кијбла е Меѓународен бренд за долна облека кој се фокусира на женскиот фустан за н

Овој врвен декор на копчето му дава на канцелариското шик сосема ново значење : овој горниот декор на ко�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 108см / 42.52" Ракав : 40.5 см / 15.94" Должина : 67см / 26.38"Големина

Женска Кошула Маици Краток Ракав ВВратот Маица Печатење Маица Блузи Блуза Подарок За Жени Функција : 1...

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Womenените со кратки ракави Цветни печатени сончогледни врвови на вратот на вратот маица блузи : 1 е направ

Женски Голем Лабав Принт Шифон Кардиган Крема За Сончање Палто Блуза На Плажа Блузи ве Молиме проверете

92"Size : XL: 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 120cm / 47 Машинско перење и сушење брзо без избледување или намалување.92"XL141844120cm / 47.09"S

Ви благодариме за поддршката и разбирањето Чистење на кошули, женски кошули, женски кошули Краток ракав

Womenените за Ноќта на вештерките печати врвови со долги ракави, моден екипаж опуштени врвови на пулвер, м�

П : дали чеша материјалот од врвовите од тантела? Дизајн : И главниот дел од врвовите е изработен од 100% по�

Scroll