Ново
Уникатен панел за правоаголник на договори DC 0-450V скала аналоген напон мерач

Уникатен панел за правоаголник на договори DC 0-450V скала аналоген напон мерач

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1331.84

Опис : Брзо и прецизно за тестирање. Вклучени се завртки за едноставна инсталација. Може директно да се поврзе со електронскиот инструмент што се тестира. Белешка : Ве молиме изберете го вистинскиот метар за тестирање на напон на различен опсег, кој не треба да биде над опсегот на мерачот на скалата. Точност : Класа 1,5; Дијаметар на завртката на завртката : 4mm/ 0,16 "Големина на панелот : 9,7 x 7,9 x 1,2cm/ 3,8" x 3,1 "x 0,5" (L*W*t); целокупна длабочина : 6,1cm/ 2,4 "боја : бела Главен материјал : Пластичен пакет : 1 x DC мерач на напон на напон.

Главните својства

Избор на купувачот

Чувајте го вашето мало милениче здраво и среќно со Оваа Хигинс Зајачка Храна Торба од 4 килограми...

ПО ИЗБОР НА НЕСКАФЕ ДЕГУСТАТОР, имаме длабока љубов кон нашиот занает и се е направено со цел и грижа...

Совети : Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Плажа, Дом...

Големина : М Биста : 8090см / 31,5035,43" Должина : 73см / 28,74" Големина : Л Биста : 8494см / 33,0737,01" Должина : 77см / 30,31" Голе

Acdelco автоматски пренос жици темперамент ' изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет �

Викерман 10" Вештачки Розова Кондензиран Лале Осветлете го вашиот простор со ова розово лале без одржува

Опис на брендот : Ниту Една Работа На Сопирачките не е завршена без замена на потребниот хардвер за сопи�

Оваа преодна колекција на теписи користи еклектичен пристап за подигнување на внатрешните подови Виск�

Земете координиран пристап за украсување на вашиот фрижидер кога ги користите магнетите Во Неговата Бл

Преглед : 100% квалитетна количина : 200 Парчиња Боја : Уцена : пластика вкупна должина : Вклучен е пакет од 110

Белата Марка Женски Мајчинство Лажичка Вратот Уморен Миди Фустан е вашиот совршен секојдневен миди фус

Можете да ги носите И Женските палта во секојдневниот живот.53" ракав : 43cm / 16 овој супермек слој е совршен

ОПСЕГ НА БОИ ОД 360 СТЕПЕНИдизајнот на Системот ви овозможува постојано прскање под кој било агол, дури и

Подгответе се да ги запознаете најљубезните мали мачиња досега СО ПЛУШКРАФТ двајт МИНИ Маче Кадифен Иг�

Компатибилен со моделите 20192020 Шевролет Силверадо 1500 / Гмц Сиера 1500; Добијте поттик, со Чекор Барови Од Се

Механички Пумпи За Гориво : 7274 Понтијак Грандвил, 73 Понтијак Боневил, 73 Понтијак Гран Ам, 7374 Понтијак Гра�

Нахранете Птици, а не верверички, Со верверицаХ1, фидер за птици отпорен на верверица, со метален лизгачк

Без разлика дали вашиот омилен дел Од Фестивалот е поставување на алуминиумски столб (се разбира, без ли

Осветлете ја секоја просторија со Овој Стрип На Марвел Одмаздници 8Битен Ѕиден Постер Трендови Постер�

Ахгли Компанија Затворен Круг Во Средината На Векот Модерен Темно Лосос Розова Ориентална Област Килим

Налепниците За повеќекратна Употреба се лепат на повеќе површини и се отстранливи и еднократно...

Без разлика дали барате славина за вашиот дом или за комерцијална употреба, постои славина Елкеј за зад�

Со овој костим вашето дете може Да стане еден од нивните омилени суперхерои Најбрзиот Човек ЖивБлицот! �

Кардоне 100% Новите Турбополначи ја задоволуваат зголемената побарувачка за максимални перформанси на в

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, �

Сивата скала претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 14х12 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Подма

Scroll