Ново
Уникатни поволни перики за човечка коса за дама 14 Означете ја кадравата перика со капаче за перика

Уникатни поволни перики за човечка коса за дама 14 Означете ја кадравата перика со капаче за перика

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Можете да го направите во кој било стил според вашата потреба. Дишењето на роза, лесна, ве тера да се чувствувате многу удобно кога ја носите оваа перика. Оваа симпатична перика е исто така добар подарок за вашите пријатели или семејство. Оваа перика не е перика од чипка, и нема чешли во рамките на периката, има 2 прилагодливи ленти за да остане на главата. Човечки перики за коса со реални фризури, направете го исто како вашата коса, сите ќе бидат изненадени колку е реална оваа перика. Направено од отпорен на топлина синтетичко влакно, со стилски дизајни и извонреден изглед. Не само мек допир, туку и природен изглед. Па како и вашата вистинска коса. Перики за жени со многу стилски дизајни и прилично изглед, ве прават поубави и самоуверени, ќе добиете тони комплименти со оваа симпатична перика. Удобното капаче за перика со 2 прилагодливи ленти, можете да ја прилагодите нејзината големина за да одговара на главата. Единствени поволни цени за човечки перики за коса за дама 14 "Сина виолетова ознака кадрава перика со капаче за перика за повеќето луѓе. Лесно за носење. Должина на перика : 14". Тежина : 180g. Прилагодливо капаче за перика : 21,5 "- 22,5". Боја : Сино виолетова истакнување. Материјал : Синтетичко влакно. Вклучен пакет : 1 x перика, 1 x капаче за перика.

Главните својства

Избор на купувачот

Севоедно s50b премиум звучна лента, Уживајте во богат звук што ќе ја наполни вашата соба со вградени два в�

Bluetooth слушалки V77 за iphone за игри Bluetooth слушалки Вистински Безжичен Невидлив Празничен Подарок Мини божиќ

Оваа предсопственост ставка е како нова и во одлична состојба Како Ново Големина 8 Дечко, Дечко...

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000 см различни отпечатоци Сите се дизајни с�

Како 600 филмови не кажуваат повеќе Овие 600 филмски двојни пакувања нудат две сосема нови пакувања на фил�

Живеалиштето На Комонвелтот Панелот За Завеси На Маите Е оживеан со подигната шема на круг за современ �

Ништо не вели кул и случајно, како фланелна кошула од бесплатно собрание Сè е во врска со тоа како го нос�

Каролини Богатства CK5081 SH4 Американски Полидактил Мачка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, 7 Hx4.2

Останете топло кога температурата ќе почне да опаѓа Со Оваа Волшебна Акција На Орландо Јакна Со Целосен

Бур 29х26 Бело Модерно Дрво Рамка Музеј Уметност Печати НасловенПортокал Рокланд Њујорк ЗемјопоседникБу

Вие го заслужувате најдоброто.Тенок и Лесен со дебелина од само 1,35 мм се чувствува исто како вашиот теле

Заслепувајте ја вашата невестадабидете со овој волшебна миабела црнобел дијамантски поделен прстен за

Седона РокАБили беше дизајниран да одговара на високите коњски сили И барањата за голема брзина на дене

Пучи, загарантиран да биде вистински, без конфликти и придружуван по или за време на исходот, испратете �

Ахгли Компанија Современа Модерна Надворешна Правоаголна Античка Бела Беж Лумбална Перница За Фрлање,

Чејс, Вилијам Мерит 20х23 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов Кант

Девојките долги пуфти, чуваат топло, надолу како поли полнење, аспиратор за крзно, школка за изглед на уб

Отстранлив И Перат Постелнина Перница Футон Балкон Капак Педалата : Дома материјали : мрзливи троседот,

Scroll