Ново
Вештачка Декорација На Пилевина, Уредување На Декорација На Аквариум Доживотна Еластика За Аквариум За Градина За Розова Аквариум

Вештачка Декорација На Пилевина, Уредување На Декорација На Аквариум Доживотна Еластика За Аквариум За Градина За Розова Аквариум

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 175.84

Вештачка Декорација На Пилевина, Уредување На Декорација На Аквариум Доживотна Еластика За Аквариум За Градина За Резервоар За Риби Розова Спецификација : Тип На Ставка : Декорација На Аквариумматеријал : Дијаметар На Силиконската Основа : Прибл. 3,7 см / 1,4 Во Списокот Со Пакувања : 1 x Декорација На Пилевина Дизајнирана Според коралите од пилевина во морето, што може да ви помогне да изградите фантастичен морски светски пејзаж. Изработен од силикон, мек, еластичен и еколошки и нема да му наштети на здравјето на рибите. Живописната корална декорација може да рефлектира да ги асимилира светлата и да изгледа блескаво, правејќи го вашиот резервоар за вода пожив. Оваа вештачка декорација на пилевина се користи одржливо и постојано во солена вода и вода.

Главните својства

Избор на купувачот

Полициското издание на Кид Моторц Шевролет Расинг Камаро е совршено за децата да се возат низ соседство

Не можеме да одлучиме што да сакаме повеќеретрослична силуета на овие фармерки од фармерки од фармерки

Започнува со мерење на вашето домашно милениче и потоа се осигура дека максималната граница на тежина (2

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Чекор во најсечениот чизми со потпетици од Бринли Ко Ова прекрасно подигање со потпетици со потпетици н

Техниката обезбедува брилијантен ефект на боја и мазна завршница што е невидена Од спалната соба до дне

LG K3 Folio Pallet The Телефонски случаи Три странични џебови за кредитни картички, визиткартички и други дневни

Флорал Noemi, дополнително широка ширина со ширина на ширина, пумпи за отворено пети е супер елегантно со п

Децата можат да го отсликаат времето на поминување на ангажиран и смирувачки начин Времето на гледање п

Модул за пумпа за гориво Acdelco GM со оригинална опрема е замена за GMпрепорачана за оригиналната компонент�

Бојата и буквар во боја е врвен квалитет, 100% акрилна обвивка која обезбедува одлична скрие и адхезија со

Scroll