Ново
Виси Пена Велигденски Јајца Попрскани Јајца Орнаменти Украсни Велигденски Јајца За Украси За Велигденски Дрвја Филер За Корпи

Виси Пена Велигденски Јајца Попрскани Јајца Орнаменти Украсни Велигденски Јајца За Украси За Велигденски Дрвја Филер За Корпи

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Опис : Количина : 9 парчиња Виси Попрскана Пена Велигденски Јајца Орнаменти. Секое јајце има жична јамка за лесно закачување.Димензии : јајцата се со димензии околу 16x14cm/6, 30x5, 51nchcolor : велигденските јајца се насликани во Пастелни бои, а потоа се вртат со дамки за попрскан дизајн. Материјал : овие јајца се направени од ЛЕСНИ МИЛЕНИЧИЊА и обложени со мат боја за реален изглед. Тие не се кршат како повеќето и лесно можат да се користат за занаетчиски проекти и украси за домови.Велигден е вклучен и овие шарени попрскани јајца се совршени за славење . Додадете ги во Вашите велигденски корпи, цветни аранжмани, Велигденски венец, украси инспирирани од природата или виси На велигденско дрво итн.Спецификација : Материјал : PETSize Табела : Големина : 16x14cm/6, 30x5, 51nchpackage Вклучува : 9 Парчиња Велигденски Јајца Украсна Белешка : 1. Ве молиме дозволете малку грешка поради рачно мерење.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.3. Ви посакувам прекрасен онлајн шопинг! Количина : 9 парчиња Виси Попрскана Пена Велигденски Јајца Орнаменти. Секое јајце има жична јамка за лесно закачување. Димензии : јајцата се со димензии околу 16х14см/6, 30х5, 51инч. Боја : велигденските јајца се обоени во пастелни бои, а потоа се виткаат со дамки за попрскан дизајн. Материјал : овие јајца се направени од ЛЕСНИ МИЛЕНИЧИЊА и обложени со мат боја за реален изглед. Тие не се кршат како повеќето и лесно можат да се користат за занаетчиски проекти и украси за домови. Велигден е вклучен и овие шарени попрскани јајца се совршени за славење . Додадете ги во Вашите велигденски корпи, цветни аранжмани, Велигденски венец, украси инспирирани од природата или виси На велигденско дрво итн.

Главните својства

Избор на купувачот

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : ДроидиАкварел Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, �

Изработени од подобрени полипропиленски предива, Килимите Адирондак истражуваат стилски прекумерна б�

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПАРИЧНИК овој неверојатен кожен таблет заштитен случај е исто така модерно дизајниран

XO HELSINKI 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО XO ХЕЛСИНКИ 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО...

Имајте време од вашиот живот да ловите во дивината, сето тоа од удобноста на вашиот дом, Со Ловечкиот Сет

59"Size : XXL: 12 EU : 42 Bust : 125cm / 49.47"Shoulder : 55cm / 21.05"Length : 66cm / 25.21"Sleeve : 53cm / 20.29"Shoulder : 52cm / 20 ● Забелешка : темносини јакни

Секогаш сте возбудени за денот На сент Луис блуз, затоа покажете ја вашата фандом со овој 30оз...

Ултра удобноста, вклопувањето и стилот совршено се спојуваат за да го создадат вашиот сон жан...

Женски Божиќни Дуксери Со Долги Ракави Пуловери Капка Раменици Голем Дуксер Жени ве Молиме проверете Ј�

Хемфри Рептон претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 20х20, насловено "Парк

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Совршен како тепих во дневната соба или тепих во спалната соба Совршен како тепих во дневната соба или т

Осветлете ја секоја просторија со Овој Напад На Ѕидниот Постер ТитанБитка Врамени Трендови Постерите с

Комплет Бела Кујнска Крпа Од 2 Крпи за Садови со специфични уметнички дела од бостонскиот териер...

Дрезденскиот салон / сервер е нова изведба во класичен стил, завршена во златна патина со навестување на

Комплиментирајте ги вашите работни површини од природен камен, камини, гранитни шипки, полици и влезови

Scroll